2 tampóny naraz.. hups

Príspevok v téme: 2 tampóny naraz.. hups
kačenqaa

no čo s ami dnes stalo..dost som sa toho zlakla.. išla som sa kupať do vane, a kedže mam kramy(slabe) tak som si dala tampon.. po kupani som si dala další ktory tam išiel nejak bolestivo.. začalo ma bolieť brucho.. a momentalne ked som vytiahla tampon, zbadala som dalšiu šnurku ktora vo mne vysela.. bože ja pozerám či mi nešibe.. pootm som zistila, že som zabudla uplne na ten prvy si ho vybrat.. Kedže mám len 15r.chcem sa opýtať či som si niečo vo vnutri nepoškodila,predsa len tam boli vomne dva tampony naraz.. tje moc nie.. a ešte si enviem predtsavit keby som to nezistila,keby tá šnurka nebola vidieť,alebo by bol ten druhy tampon hlboko..ako by som to zistila..a čo by s astalo vtedy.. uf..dost som s azlakla.. nič som si nepoškodila? dost sa bojim..

poPotvorka

ibaze tampon nasava vlhkost aj z vonku a mat tam rovno dva !!!!! no hmmmmm :-O orgazmus ako svina rovno na kupku

okm221

takze baby rozpravala som sa s gyynekologom kt. som sa pytala ci sa daju pouzivat aj DVA TAMPONY NARAZ (ak idem na kupalisko a bojim sa pretecenia) a odpovedal ze ano , len treba dbat na vcasne vytiahnutie obidvoch tamponov inak hrozi sepsa... takze som rada :)

kačenka

Tak teda dakujem za vaše prispevky:)aj fenixove..:D ten vtip je anozaj super.(potom blondinka niesom):) a myslím že sa tomu naozaj zachvílu zasmejem.. to bola taká skúsenosť s tamponmi, aby ma niečo pripravilo na to, aby sa mi to viac už nestalo.. aby som nezabudla :)

barbinka

jajka: tak aspoň som ťa pobavila :-D . Tak nie som stará, ale asi som sa zle vyjadrila. Mohla som mať 16 rokov.

sob rudolf

fenix, podľa mňa si nevidíš ani na koniec toho svojho premúdrelého nosa. Kam sa podel humor? Kam skromnosť? Daj na to brácho, ty ľudí svojimi neúplnými pravdami zavádzaš viac ako ktorýkoľvek klamár. Ak pravda, tak úplná, keď sem niečo len tak "šplechneš", ťažko môžeš čakať, že tým niekoho zachrániš, terapia šokom je cez net prakticky vždy neúčinná. A vieš čo? Hovor si čo chceš, ako vždy, moje (a všetky ostatné)príspevky sú prinajmenšom také relevantné, ako tie tvoje.

Tessy06

ale veď fenix a kančenqaa si to už predsa vysvetlili...
osobne som to s tou sepsou pochopila ako vtip, ktorým chcel reagovať na to, že to bolo veľmi nezodpovedné...a ked si všimnete, tak som reagovala ako prvá, aby ju zbytočne nestrašil
o rakovine predsa začala darča
syndromu toxickéh šoku, STŠ je druh otravy krvy "Syndrom toxického šoku, při němž dochází k otravě krve byl poprvé popsán v roce 1978 lékařem Jamesem Toddem." V našich zemepisných šírkach sa však takmer nevyskytuje a dá sa prežiť.
zdravi.centrum.cz

ulricha

Chuda dievca vystrasene....ale neboj o par mesiacov sa tomu iba zasmejes ako vtipnej prihode :-)))
Neuraz sa toto nieje o tebe,len mi napadol jeden vtip v suvislosti s touto temou : Pride blondinka na rontgen,zoberie si snimku a zhrozene si ju prezera.Preboha doktor ja mam dve chrbtice ?!?!?!?!?Nie slecna nemate,len tie tampony co si tam dole davate, sa aj vyberaju.