GOSH

Príspevok v téme: GOSH
xyzz

Čítala som si staršie diskusie, kde viacerí odporúčali ceruzku na oči GOSH. Tak som si jednu kúpila, presnejšie VELVET TOUCH EYE LINER, vodeodolná. Ale to je katastrofa. Kreslí tak nejak do šeda, zle sa nanáša. Takže neviem vlastne či mám zlú ceruzku, alebo ja neviem s ňou robiť alebo čo. Ktorú presne máte vy? Ako sa nanáša, nerozmazáva sa? A dá sa naniesť aj do vnútra viečka?

zajacisko1

Martinka ja by som mala zaujem o nejake odsypky...pouzivam tieto tiene a tie effect powder vydrzia nenormaaaalne dlho :)

Martinka2

baby prosim vas..ak neiktora ma nejaky Gosh effect powder kontaktujte ma v pripade zaujmu o vymenu odsypkov...mam mnoho odtienov na vyber...

andrea789

ja osobne mám gosh kozmetiku veľmi rada, tu na slovensku je to jedna z tých kvalitnejších, škoda že prichádzame o značky ako sú: mac, sephora, sigma, nyx, e.l.f., stilla, urban decay atď atď no čo už, fňuk :D
takže, pravdepodobne z toho čo som si prečítala máš doma ceruzku v odtieni hypnotic grey - čo je sivá
možno robíš chybu v tom akým spôsobom si kontúruješ oči ceruzkou, rob jemné, ľahké,krátke pohyby smerom od vonkajšieho kútika oka a zakonči to niekde v polovičke, z vonka môžeš oko vyzdvihnôť - v štýle cat eye
ja mám black ink [klasic.čierna] a truly brown [hnedá], mne sa s nimi robí fakt dobre nemám čo by som vytkla, a keďže sô vodeodolné naozaj ti zaručia dlhú trvácnosť - no aj keď pri odličovaní vodeodolných produktov je to väčšia šlamastika potom :D

Martinka2

purblanka
áno sú okrem tých vodeodolných su to kohl eyeliner a tie môžeš používať do vnútornej linky lebo držia...a potom ešte nejake let´s twist eyeliner ale tie som este neskusala...

Martinka2

Dievčatá tu máte link na slovenskú stránku gosh môžete si tam pozrieť ich výrobky a aj odtiene, ktoré však nie vždy vyzerajú ako v skutočnosti...

www.goshcosmetics.sk

Martinka2

Dievčatá tu máte link na slovenskú stránku gosh môžete si tam pozrieť ich výrobky a aj odtiene, ktoré však nie vždy vyzerajú ako v skutočnosti...

www.goshcosmetics.sk

Martinka2

purblanka
áno sú okrem tých vodeodolných su to kohl eyeliner a tie môžeš používať do vnútornej linky lebo držia...a potom ešte nejake let´s twist eyeliner ale tie som este neskusala...

Martinka2

katusiky
gosh ma aj trblietavé očné linky ale zatial som videla len v troch odtienoch a to: striebornej, zlatej a takej akoby bielej s trblietkami...ta linka sa volá extreme art eyeliner a stojí okolo 10 eur... pridávam tiež link

eshop.fann.sk