GOSH

Príspevok v téme: GOSH
xyzz

Čítala som si staršie diskusie, kde viacerí odporúčali ceruzku na oči GOSH. Tak som si jednu kúpila, presnejšie VELVET TOUCH EYE LINER, vodeodolná. Ale to je katastrofa. Kreslí tak nejak do šeda, zle sa nanáša. Takže neviem vlastne či mám zlú ceruzku, alebo ja neviem s ňou robiť alebo čo. Ktorú presne máte vy? Ako sa nanáša, nerozmazáva sa? A dá sa naniesť aj do vnútra viečka?

Martinka2

ja použivam do vnutornej linky od Gosh tu kohl eyeliner mám aj bielu aj čiernu a sú super pigmentované a niekedy ked si ju dam ráno tak este aj večer ju tam mám....prva ceruzka ktorá tak dlho vydrži....ta velvet touch ta je vhodnejsia na oramovanie oka ja ju tak trosku rozotrem aby sa velmi nerozmazala.... a svetlejsie odtiene pouzivam na rozjasnenie do vnutorneho kutika oka...na hornu linku je asi lepsia ta velvet touch aj ked sa tazsie nanasa..ta kohl je makksia takze rychlo by sa otlacila pod obocim :)

n,,

ahojte robím si hornú linku čiernou ceruzkou.... a ktorá je na to lepšia? kohl eye liner alebo velvet touch eye liner? lebo tu velvet mám doma ale veľmi rýchlo sa mi mína a je taká mäkká... a ja potrebujem mať vždy.. špic... dakujem

crazy-lazy

Takze, baby velmi pekne vam dakujem. Uz dlhsie som citala vase diskusie, kde ste si pochvalovali ceruzku Gosh, a rozhodla som sa, ze aj ja ju skusim, pretoze doteraz som pouzivala Miss Sporty a to bola hotova hroza. Do hodiny som mala monokle az po bradu a linka z oci uplne vyblednuta alebo stratena. Tak som nabehla do obchodu a kupila som si Gosh Velvet Touch Eye Liner vodeodolnu. Musim povedat, ze som ju kupovala s velkym ocakavanim, ale zaroven aj s velkymi pochybnostami, ale na koniec som bola milo prekvapena. Lahko sa nanasa a aj celkom dlho vydrzi a monokle z pod oci mi zmizli(obcas pod lavym okom sa mi objavi mensia smuha, ale to je minimu lebo to oko mi dost akosi slzieva). A este by som sa chcela opytat pouzivate ju aj ako vnutornu linku? Zatial som to neskusala, ale nie som si ista ci to nejak nedrazdi oko.

Martinka2

Prosím hadžte tu všetko o tejto značke :) produkty, ktoré máte plus odtiene, novinky proste všetko :) Ďakujem :)

Martinka2

alexa
ja tiez, bez ciernej ceruzky sa nezaobidem...skusala si Gosh kohl eyeliner ciernu??.... lahko sa nanasa, vobec sa nerozmazuje a hlavne vydzi aj cely den..a nie je vobec draha okolo 5 eur ....mam aj bielu ale tak ciernu pouzivam ovela castejsie :)

alexa29

ja bez čiernej ceruzky si den neviem predstavit, takže už za pár rokov som toho odskúšala a žial alebo naštastie ti Mirka023 musím napísať, ze miss sporty čierna ceruzka , síce uz rokmi nie je az taká čierna ako volakedy ale nemaže sa ked si ju dám do oka a ostatné lepšie značky síce lepšie a lahsie kreslia, ale velmi sa rozmazávajú. takže ostávam pri nej. ale ostané výrobky tejto značky sú fakt hrozné treba uznať.

Mirka023

Baby, ak ste vyskušali len Miss sporty a nič ine... max. Constance Caroll a čiernu ceruzku za 50 centov, tak radšej nepište... Jak može byť Miss sporty najlepšia ceruzka na svete... No zaujimave, že vizážistky si to hufne nekupuju, ak je to take skvele...

Martinka2

miss sporty som mala a s GOSH ciernou sa neda ani porovnat....gosh dakedy este aj vecer mam na vnutornej linke, miss sporty vkuse by som musela obnovovat...