strach chodiť von sama z choroby

Príspevok v téme: strach chodiť von sama z choroby
krútička

Ahojte všetci, mám taký blbí problém a potrebujem radu, už dva roky sa liečin na krútenie hlavy u neurológa a všade možne som bola a nikde nič nepomáha nič hlava sa točí ďalej a mne sa k tomu pridal ešte aj s trach ísť už aj von sama, že niekde odpadnem , tak ani von sama nejdem. Neviem čo mám už robiť nechcem to už , nechcem to krútenie , chcem znovu chodiť von bez toho aby som čakala stále na manžela a deti kôli mne trpeli doma, lebo sa s nimi bojím ísť sama von, že mi bude zle.. prosím poradte

krútička

Ja sa vlastne nebojím ísť von , ja sa len bojím ked som sama vonku, a príde mi to krútenie tak z toho mám strach a ked nemám pri sebe niekoho sa bojím že odpadnech chytá ma panika atd, preto som si dáko zvikla posledný mesiac radšej neísť sama von, a ked mám ísť niekde bojím sa..

betka 1

caute baby.myslim ze mam podobny problem ako vy, toci sa mi hlava, citim sa zle, no medzi ludi alebo vonku sa ist nebojim.bola som u lekara a on mi predpisal citalopram.nema niekto s nim skusenosti?

krútička

Ale v lekárni ma ubespečovala že niesú žiadne zlé účinky lieku a rýchli náspup do 5dní pohoda, tak ak niekto berie xanax tak by my mohol napísať ako na neho pôsobil, lebo by som ho mala zjesť teraz večer a ráno2krát denne.

krútička

teraz som sa dočítala kolko je tam nežiadúcich účinkov no spústu leták na 8 strán ja teda mám obavu ho zjesť dnes som bola vonku aj u dr v pohode sama, no sem tam som sa strážila telefónom ked som sa bála že sa točí hlava pomohla vždy kámoška na telefóne pokeca rozveselila alebo manžel tak som prešla v pohode

modraliska

Ja som xanax nebrala, stale len neurol. Co viem, tak neurol zabera okamzite, ked idem na skusku a som strasne nervozna, vezmem si rano, sadnem na vlak, spravim skusku a idem domov zasa vlakom, doma uz pohoda. A xanax ze sa postupne uvolnuje cely den. Seroxat je uplne uzasny, mne velmi dobre sadol, predtym som brala serlift, ale nic moc...

mimka_

ja mam ad seroxat a aj xanax,ale ten som nikdy nevzala.bojim sa .beriem dva mesiace len ad.cim viac budes odkladat vychadzky von tym to bude horsie

krútička

mirka a berieš aj ty xanax? Ak áno tak kedy ti zabral? a či vôbec zabral? on mi povedal že po dvoch týždňoch mám prísť na kontrólu a ak bude treba ak jeho žene tda k psychiatričke, ale že podla neho ked som dnes došla sama sa mi polepší a mám ísť určite do roboty ktorú mi ponúkli na dva dni v týždni ...tak uvidím

mimka_

vies aj ja myslim,ze nepotrebujes pomoc neurologa ale psychiatra.aj ja mam pp a som na tom rovnako.a ten strach to je na tom to najhorsie