strach chodiť von sama z choroby

Príspevok v téme: strach chodiť von sama z choroby
krútička

Ahojte všetci, mám taký blbí problém a potrebujem radu, už dva roky sa liečin na krútenie hlavy u neurológa a všade možne som bola a nikde nič nepomáha nič hlava sa točí ďalej a mne sa k tomu pridal ešte aj s trach ísť už aj von sama, že niekde odpadnem , tak ani von sama nejdem. Neviem čo mám už robiť nechcem to už , nechcem to krútenie , chcem znovu chodiť von bez toho aby som čakala stále na manžela a deti kôli mne trpeli doma, lebo sa s nimi bojím ísť sama von, že mi bude zle.. prosím poradte

krútička

no ten neurológ čo k nemu chodím ma ambulanciu vedla psychologickej , lebo to mu je manželka tam tak sa mám jeho opýtať? či radšej nie ?On by ma neodporučil, aj tak pôjdem o týždeň k nemu zase pre lieky

katka000

ku psychiatrovi obvodní lekári posielajú pacientov aj s bolesťami hlavy bez neurologického nálezu. veď návšteva psychiatra nie je nič výnimočné, aspoň budeš mať čisté svedomie, že si pre to urobila čo si mohla

krútička

tak ísť či neísť ? A dajú mi zase ďalšie lieky! a ja fak už len budem na liekoch .I nak navšetvujem každý mesiac neurológa to musím lebo lieky predpis a akože kontrola..
A MIRka a čo by som také teba ak poraíš mohla jesť ďakujem

krútička

mám obavu už ísť aj k nejakému dr,že ma zase vysmejú čo tam chcem.. a nie to ešte k psychiatrovi, Už som viac krát chcela aspoň zájsť k psychologičke ale aj tam musím mať kartu a odporučenie obvodnej lekárky a tá si zase o mne pomyslí?!!! Tak neviem

krútička

Nooo, mňa bolival aj lavý bok pod rebrami raz mi povedala že tam mám v obličke piesok ale na ďalších sonách že nič, ono to sem tam bolelo ale prešlo a objavilo sa len toto krútenie, s pirúl ma bolieva už aj hrozne žalúdok nemôžem hocičo zjesť ked mi nastalo toto krútenie aj som schudla strašne nejedávala som jogurty lebo ma preháňali, teraz je to už v pohode, nechudnem skôr naopak naspäť som pribrala ale nemám veľa, to nie normál váha

katka000

ja viem, že to bude znieť čudne, ale ja by som navštívila aj psychiatra nech ťa on vyšetrí. psychika niekedy dokáže robiť neuveriteľné divy

- mira

Strach a strata rovnováhy spolu súvisia. Strach znamená nerovnováhu v obličkách, u teba to je oslabenie. Obličky majú súvis s ušami a tam je centrum rovováhy. Oslabenie môže byť také, že ešte nespôsobilo štrukturálne zmeny na orgáne, ktoré by lekári zistili.
Oslabenie u teba môžu spôsobovať mliečne výrobky nasladko alebo čokolády, sladkosti, zákusky, prípadne ovocie alebo jedlá s tukom, aromatické a sladké, studené nápoje, chemické aditíva.

krútička

úraz hlavy som nemala,
aj na očnom som bola nič.
neurológ mi povedal že to trvá dlho u niekoho 1rok u niekoho 10rokov ako sa to samo vylieči ja už neviem. Ale mám za sebou dva cisárske aj na tú súvyslosť som sa pýtala a nikto mi nič neodpovedal že to nemusí byť následok ani na krčnú chrbticu a ani na celkovú. Deti mi majú 3 a 8 rokov, ja mám 31 tak si to viete prestaviť ten hrozný pociť nikde ísť...