strach chodiť von sama z choroby

Príspevok v téme: strach chodiť von sama z choroby
krútička

Ahojte všetci, mám taký blbí problém a potrebujem radu, už dva roky sa liečin na krútenie hlavy u neurológa a všade možne som bola a nikde nič nepomáha nič hlava sa točí ďalej a mne sa k tomu pridal ešte aj s trach ísť už aj von sama, že niekde odpadnem , tak ani von sama nejdem. Neviem čo mám už robiť nechcem to už , nechcem to krútenie , chcem znovu chodiť von bez toho aby som čakala stále na manžela a deti kôli mne trpeli doma, lebo sa s nimi bojím ísť sama von, že mi bude zle.. prosím poradte

krútička

Vau ďakujem že ste sa tolký ozvali ani som nedúfala...
No aj na ušnom, som bola prepláchli mi ich že s uší to nieje aj na takom špecialnom vyšetrení u odborníka na točenie som bola tam ma liali vodou do ucha a dali nejaké merače na hlavu ani tam nič- ten mi ešte povedal nejecte lieky(betaserc24) že mám skúsiť bez nich no po 2týždňoch horor zase horšie točáky a ani prejsť sama ani po byte, tak neurológ mi ich nasadil znovu a takto ich už jem 2roky

krútička

že to mám poruchu nejakého nervu zo zápalu ale ja som nebola ani chorá, tak mám poruchu vertigo. mám urobené všetky vyšetrenia ct, mr a dobre všetko, tak ja neviem s krvy tiež všetko ok a to som si musela vydobiť u obvodnej lekárky odbery tak som ju zmenila ale nič moc ani u tejto, ani táto neverý ,že sa asi nudím na materskej ale už nie som na md už mi skončila už som nezamestnaná

AdamKrt

Krutenie hlavy - problem by mohol byt napr. aj iny nez neurologicky:

a/ nejakou chorobou suvisiacou so zaostrovanim zraku
b/ nechcem strasit, ale nador v mozgu moze mat podobny ucinok,
c/ nejaky nelieceny zapal, ktory v hlave by poskodil tu cast, ktora je tusim niekde v uchu /neviem ci stredne, alebo vnutorne ucho/ a stara sa o stabilitu rovnovahu.

Ked zavries oci, mozes chodit normalne, alebo mas stale zavrat ? Tam by sa dal vylucit napr. problem s ocami. Napr. pri nedobrej synchronizaci oci ze nemas stereo videnie, ale akoby 2x mono a mozog nedokaze dobre zosudladit oba obrazy.

katka000

ja si myslím, že tebe to už prerástlo aj do psychického problému z toho strachu, že niekde odpadneš, skús navštíviť psychológa