Neviem sa rozhodnut, nakoniec ostanem sama!

Príspevok v téme: Neviem sa rozhodnut, nakoniec ostanem sama!
sweetyi

Chalanom som sa vzdy pacila, ale ked som verila, sklamala som sa. Stalo sa mi 2krat, a teraz uz ani nevim co chcem a komu verit. Je mi to v podstate jedno, uz sa neutapam ako predtym som to tazsie brala a teraz si hovorim, som este mlada24, zivot je ide dalej.
Je obdobie, ked na obzore nie je ziadny schopny chlap a potom zrazu ako keby viaceri naraz. Len teraz mam problem, ze teda kt., ked obaja sa mi pacia, kazdy v inom, a obaja ma chcu. Lenze keby sa dali urcite veci spojit do jednej.
a neviem, vobec ci si zacat pretoze nechcem aby to dopadlo zle. A nechcem nikoho tiez vyuzivat.
Oboch poznam uz dlhsie, na jednom mi vadi,ze je tak trochu "skob",a nie velmi gentlemansky tyo ale zas citim sa v jeho pritomnosti fain.
Druhy chalan, je gentlemen a mily, ale velmi sexualne nabudeny. A chyba mi nejaka hlbsia myslienka zivota..ako len sex.
Zacnem s oboma, alebo ani s jednym:D. Len uz ma nebavi o tom premyslat. A nechcem ani jednemu ublizit.

Pls. nejak. nazor..
Dakujem
Ten dr

smutka

Aj ja si myslim, ze ak by to bol ten pravy, tak by si na nich nevidela hned taketo chyby... ak ti vadia teraz, neskor budu asi este viac... jedine, zeby si ich zle odhladla :) a oni su ini ako sa javia... Nechaj lasku, nech pride sama...

sweetyi

Dakujem za prispevky..

Bavim sa s oboma, a to v ramci kamaratstva, ze ideme lyzovat alebo niekde do baru posediet.
Ale neviem, ako si to vysvetluju oni.

No kazdopadne, casom sa uvidi, ked cloveka lepsie spoznam.
Ale je tazke najst niekoho praveho.

Skus

Zriekni sa ich oboch a ten pravy ta uz nejako "zbali". Mozno to bude prave jeden z nich. Alebo pouvazuj nadtym, u ktoreho z nich 2 by sa ti viac pacilo, ak by ti dvoril a k tomu budes prirodzene ustretovejsia. V tomto dusi nerozkazes a asi ani telu.

ramirka

no podla mna nakoniec ani jeden nie je pre teba....inak by si nad tym nemusela takto nutene premyslat ale isla by si za hlasom svojho srdca :)))....jednoducho povedane keby mal byt jeden z nich dvoch pre teba tak nepremyslas a si s nim...

Patr1k

jeden je skrob, druhy sexualne aktivny....no neviem ak si nejaka slusna baba, mam taky dojem ze neni ani jeden pre teba...zas aby nemali v hlave len nasrane,vies...

AdamKrt

S oboma nezacinaj. Vyber si jedneho. Ak to nebude vychadzat, mozes sa rozist a hladat stastie inde, ale nerob zo seba podvocnicku...