partner ma vôbec nepriťahuje- sexuálne.

Príspevok v téme: partner ma vôbec nepriťahuje- sexuálne.
orangina

chodíme spolu už pol roka, máme vzťah na diaľku, vidíme sa tak max 2x do mesiaca. prvý krát sme mali spolu sex asi po dvoch týždňoch spoločného chodenia,vtedy bolo všetko ok.ale teraz , odstupom času na neho vôbec nemám chuť a sex s ním sa mi normálne až hnusí :( je možné to nejako zmeniť? okrem zmeny partnera samozrejme.

orangina

no ja ho neľúbim, tým som si istá, mám ho "len" rada. ale veď láska nepríde hneď! až po nejakom čase..a pauza? myslím si, že tej máme až-až. a možno to slovo "hnusí" nie je až také vhodné. proste, neláka ma sex s ním.. možno preto, že ja som skúsenejšia ako on a to isté očakávam aj od partnera.možno to ma na ňom ruší..

-giga

ahoj. no mozno si sa ho iba nabazila uz na zaciatku..neviem, no ak sa ti hnusi, tak si daj otzaku či ho maš rada, ako mozes byt s niekym kto sa ti hnusi? skuste si dat pauzu, a ked ti nezačne chybať ani si ho nelubila. moj nazor..

orangina

a keď píšeš, že som zistila, že ho nemilujem, že preto sa mi protiví sex s ním. no nemáš pravdu. priznám sa, pár krát sa mi stalo, že som mala sex bez lásky, ale na toho dotyčného som chuť mala....takže chyba je asi v niečom inom.
možno som frigidná..

orangina

prosím vás všetkých, zdržte sa komentárov k tomu prvému sexu,áno? ďakujem
AdamKrt- je to čisto moja vec, kedy som sa s ním vyspala.teba do toho absolútne nič nie je. a ako vieš, kedy je na to ten správny čas? viem,aký máš na toto názor,ale prepáč, ja nechcem čakať na "príležitosť". nevieš, či sa dožiješ druhého dňa. vzťah na diaľku to bol až po dvoch mesiacoch,dovtedy sme sa stretávali takmer každý deň. cítila som sa úžasne a keď sa to aj prvý krát stalo, bolo to krásne a ja som cítila,ž je na to čas, načo to odkladať?! bolo to pekné, romantické..

AdamKrt

A preco po 2 tyzdnoch hupsnes do postele s chlapom ? A este pri vztahu na dialku ?

Nepleties si pud s laskou ? Asi preto sa Ti hnusi, ze si zistila, ze ho vobec nemilujes.