odpustili ste niekedy neveru?

Tajo1

RUSH

ak k tomu dôjde, tak ten vzťah nie je bez problémov, nevera nie je riešením, základom riešenia problémov je vždy komunikácia, zažil som to, tak viem, o čom píšem. Ak dávam, ako aj dostávam od partnerky všetko, čo ku partnerstvu ako takému patrí, tak nemám dôvod ani len pomyslieť na neveru, ak ano, tak nemám dôvod ten vzťah ďalej udržiavať pri živote.

josie

tie bezproblémové páry potom nie sú až také bezproblémové ak sa jeden z nich dopusí nevery, nevera rozhodne riešením nie je ak chceš vo vzťahu pokračovať ďalej

RUSH

a čo tie dovody?mne to akosi stále nie je jasné!!!kolko párov má bezproblémový vztah a k nevere predsa príde,a aj ked sú nejaké problémy,je nevera riešením?

Tajo1

ja by som neveru nevedel odpustiť, aj keby sa to stalo iba raz, ťažko sa na to dá zabudnúť, a vždy by som si do budúcna dával otázku, či sa to nezopakuje znova, ťažko sa dá veriť do budúcna danej osobe, pretože aj v tom prvom prípade musel/a mať na to dôvod.

RUSH

ja som v štádiu o pokus....ale žerie ma to riadne,kto to zažil vie o čom hovorím,a ako to dopadne sama neviem,človek prehodnocuje a hladá dovody,prečo?

josie

ja si myslím že odpustiť sa dá ale zabudnúť určite nie, stále by som mala pred očami ako je s tou druhou a už by som mu ani neverila že to neurobí znova

datelinka

bolotak, ty síce vravíš, že váš vzťah je skvelý, ale nemôžeš si byť istý, že ti partnerka na 100% dôveruje.
evka, odpustiť sa dá, ale aj keď z džbánu nepreteká, už je zlepený, nikdy nebude ako nový.

Bolotak

Ja konkretne som neveru sice neodpustil, ale bola odpustena mne. Sme spolu stale a nas vstah je skvely. Olutoval som to a uz by som to neurobil. Zalezi ake su okolnosti.