Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krv v stolici

Rosen

tak isto si myslim ,že su to hemoroidy aj ja mam taky ,problem a teraz som začala,uživat milaniv ,tak uvidim či mi to pomože,len dufam ,že ano ,ked som čitala o nom same chvaly

heheh

a naco test na skryte krvacanie???
ked je viditelne?
co to ma za logiku???

prosim vas, co to tu pisete za odpovede?
to ste tak cynicki? ved ten clovek potrebuje rady , pomoc, povzbudenie, ak neviete, NEPISTE!

zalezi ci je krv v stolici ci na stolici, ci len na papieri ci pri stolici a ako je sfarbena, ci cerstva ci zrazena
a od toho i typ vysetrenia
okrem celkovej kolonoskopie su rozne ine pomocne vysetrenia
a miesto kolono sa robieva aj irigografia RTG a kontrastnou latkou, pripadne vysetrenie criev cez CT
ale ak mas peniaze tak teraz existuje kapslova endoskopia-prehltnes tabletku, co snima creva a zaznamena, ale fest drahe
inak, najskor ti asi spravia rektoskopiu-koli hemoroidom

borovica

Môžu to byť hemoroidy, ktoré krvácajú a môže to byť aj niečo iné. Dá sa urobiť test na skryté krvácanie. Môžeš si ho vypýtať u svojho praktického lekára, aby ti ho dal alebo si ho môžeš kúpiť v lekárni a urobiť si ho doma. Potom sa treba dať vyšetriť u lekára ak tam to krvácanie pretrváva.

zuzic

dakujem za uctive oslovenie, na pani sa vsak este necitim:)) moja pripomienka, vlastne prispevok sa mi vobec nezdal hlupy, je mi luto ak vam, pane, tak vyznel. z jeho prispevku som vycitila aj nieco ine ako len otazku o vysetreni.

ivvka --

Inak slecna !Ako viem od suseda najprv mu spravili testy ,potom ho poslali na sono a na druhy den musel do nemocnice .Vtedy mu robili to vysetrenie cez konecnik .Hovoril ze da sa to vydrzat a ked chces aj uspia le za to musis priplatit.

tree

pani, ale on nepise ze nechce ist k doktorovi, on sa len pyta ci neexistuje aj iny test ako kolonoskopia a pyta sa na priebeh. Ved citajte tie otazky, nie len hlupe pripomienky.

zuzic

lorino cakat mozes akurat na svoju smrt:( kvoli strachu z lekarov som stratila milovaneho cloveka, urcite nechces svojim blizkym sposobit taku bolest tak prosim ta nevymyslaj a chod!

Denz

Lorino- existuje nieco prijemnejsie.....
cakanie.
A po cakani pride ten problem este o nieco vacsi......ale ak aj potom vydrzis.....uz bude len tma,.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krv v stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk