Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malý problém tak dole....

Príspevok v téme: Malý problém tak dole....
Idi

Už asi tretí deň ma dole (na vagíne) pobolieva malý pisk a dnes som si všimla, že po holení sa mi tam vytvorili malé pluzgieriky, obvykle by som si s tým nerobila hlavu, ale sa mi spravili aj na tom malom pisku a bolí to aj na dotyk. Začala som si to potierať mastičkou antibiotikálnou na to určenou, ale po prečítaní veľa správ som vystrašená čo to je :( nemala by to byť nejaká infekcia, nemala som to s kade chytiť, síce sa s partnerom pokúšame o sex, ale vždy len na chvíľku...

zuzic

lost otazka za milion fakt:DD si si mohol vsimnut v tom prispevku to moje nadsenie:DD ale tesi ma ze si aspon spolutrpitel, to znizuje moje rozhorcenie nad tvojim drzym prispevkom:DDD

lost

zuzic - nikomu to nehovor ale 12.1 idem tiez do skoly, to len aby nikto nemohol provokovat :D:D

uz sa tesis do skoly ci ani nie ? :)

Idi

rozprávala som sa o tom akurát real s kamarátkou, ktorá sa učí za doktorku a povedala, že to herpes nie je, že som sa porezala pri holení a sa mi tam spravili pluzgieriky, že sa to musí vyzbierať a ptoom to zmizne a že to musím len pretrpieť a na budúce si dávať väčší pozor .... trochu sa mi ulavilo...
ale moc ďakujem @bleee

bleee

Kludne ho mohol mat niekedy na perach... Fakt ti prajem, aby som sa mylila, a nebol to herpes. Lenze to sa cez forum jednoducho neda zistit Idi.

olia

mna len jedna vec udivuje, ze nejdes k lekarovi. ak mas herpes, tak by si mala... on isto bude vediet. zijem v zahranici a k lekarovi nemozem ist len tak, len ak je cosi velmi vazne... doma sa ludia haluzia na forach, ale nik nejde k odbornikovi... hlavne s takouto vecou... ja byt tebou, tak by som tam bola hned na druhy den nastupena... a herpes mozes chytit. a ako vies ze ho on nemal? neznamena ze ked ho nema vyhodeny, ze ho nema... plus s amoze stat ze sa ti s niecim nepriznal :-).. utekaj k lekarovi.. s tymto nie su zarty...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malý problém tak dole.... - Fórum - ZDRAVIE.sk