kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

janula10

LEJJa
ahoj..tak ja si vzdy robim taky ovocny salat, zmiesam jeden cely ananas, 2 jablka, 2 hrusky, zopar kiwi a hrozno...tak neviem kolko to je co sa tyka gramaze:)
ale ja mam aj vcelku rada vitaminovy den, cize mi neprekaza ked je cez vikendy..ja zase nemam moc v oblube bielkovinovy:(..joooj a ten ma zajtra caka:(..a syr uz nemozem ani citit..beeee

no je to pravda ze tie co sme zacali 11.1. tak sme tu uz iba asi 3..kolko nas vlastne je??????baby priznajte sa:)

sel

Ahojte ja sa zatiaľ držím ale naozaj nás je už málo.
eventualita:nevzdávaj sa mne sa váha nepohla 3týždňe teraz mám 42ďeň a spolu 4kg dole.Ale chcem ešte 3kg tak to nevzdám.

LEJJA

AHOJ JANULA10,kolko toho ovocia zjes ,ked mas vitaminovy den?Mozem ho zjest tolko kolko chcem,alebo?najhorsie pre mna je,ze mi vyjde cez vikend,ked som doma.Inak ste super baby 40 den.Ja este iba 18.Fakt nas je tu uz nejak malo.

janula10

baby to uz sme ostali len 3 ci styri???
to naozaj ostatne vzdali???

eventualita
neboj to sa zase pohne....doteraz si chudla, teraz sa to trosku ustali a o chvilu zase zacnes chudnut!!!len kvoli tomu neprestavaj!!!!!!!

eventualita

čawte baby...
ako vam to ide ja mam pocit že sa mi to všetko zastavilo a stojim na jednej čiare... som zvedava koľko vydržím

janula10

caute baby no ako???
dnes uz mame 40.ty den:))) jupi jupi..uz iba 50 dni:)))...cize nieco kustik nad polovickou:)))
ja mam dnes uhlohydratovy den...joooj a zase tie cestoviny:(

LEJJA:
ja si na vitaminovy den robim len ovocie..nikdy nejem na vitaminovy zeleninu..uz som si tak zvykla a mne jest ovocie neprekaza..ja ho mam strasne rada:))))

eventualita

janula10
ja tak ako karfiol alebo niečo iné ako brokolicu zaradzujem k zelenine... takže si to dávam kedy chcem aj vo vitaminovom namiesto ovocia...