kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

bomba

od dnes teda zacinam... taktiez som ju drzala uz aj predtym.. ale zda sa mi , ze to bolo jendoduchsie.. ja nemam pevnu volu, a som velmi vyberava, co sa tyka jedla.. :( bude to pre mna tazsie, ale kym nedosiahnem svoj ciel, neuspokojim sa so sebou.. bude ma to za akzdym zozierat takze musi sa s tym spravit koniec.. kto zacina od dnes alebo ma dnes aspon bielkovinovy den?? potrebujem podporu

janula10

no caute babulky, vy ste tusim zvedavsie este ako ja:)))))

no takze vcera som sa odvazila...tak po 90tich dnoch mam -20 kg!!!!!!:))))
no takze pri mojich 168 cm , zacinala som na vahe 85 kg (viem dost,riadne prasa:)) ale dobojovala som na vahu 65 kg!!!!!!! jupiiiii..tak som rada lebo limit ktory som si dala som splnila:)))) jupiii:)))

je to super pocit, isla som dole aj o 2 konfekcne velkosti, vcera sme boli nakupovat s priatelom, tak som si kupila plno novych veci, od priatela som dostala krasne saty:)..aj na veceri sme boli, chcela som si dat nieco normalne ze skroby bielkoviny dokopy ale vobec mi to uz neslo dohromady:) tak som dala len salatik:)..ale urobila som prehresok po 90tich dnoch uz som predsa mohla:) dala som si sladke, ale baby uprimne povedanne vobec mi nechutilo, a predtym som ja sladke musela kazdy den aspon daku tycinku..a vcera som skusila cokoladu, tycinku no nic mi nebralo...ale to je super lebo sladskosti aj nadalej nechcem jest!!!!!

rozhodla som sa ze nejdem pokracovat dalsich 90 dni...ale ze prejdem na oddelenu stravu!vlastne je to skoro to iste ako tych dalsich 90dni,takze je to v podstate jedno,ale predsa mam pocit ze v tej oddelenej si mozem toho viac dovolit:))

inak priatelia ti ma tiez nespoznavaju, vsetci hovoria ako som super schudla a baby je to naozaj nadherny pocit!!!!!!:)

tak vam vsetkym drzim palce!!a urcite to nevzdavajte!!stoji to za to!! vsak staci ze si toto tu precitate:))))

tato tzv.dieta vam uplne zmeni zivotny styl!!!!!citite sa super, sviezo a hlavne chudsie!!!!!!!a mna aspon nenapada jest nezdravo!!!nedovolim predsa tomu podlahnut keby nahodou, vsak ked som 3 mesiace vydrzala bez prehreskov a dosiahla som svoj ciel a nebolo to take namahave, tak preco by som to mala teraz zmarit!!!BABY PRETO NAOZAJ NEVZDAVAJTE SA A AJ KED UROBITE OBCAS PREHRESKY, URCITE HLAVU HORE , NEOBVINUJTE SA A CHODTE DALEJ!!!STOJI TO ZA TO!!!!!!!VSETKYM VAM DRZIM PALCE..!!

inak este by som chcela schudnut 8 kg a bola by som uplne najstastnejsi clovek:))) a ja viem ze tych dalsich 8 kg este urcite dam dole..!!!mozno pomalsie ale urcite ku vysnivanej vahe sa dostanem!!!tak ked tomu verim ja , preco by ste sa mali opustat a neverit aj vy za cim si idete????naozaj baby, treba len PEVNU VOLU!!!!

A VAM TO IDE AKO?????

bzzz

janula to je super, zavidim ti :) a drzim palce, aby si sa rano prijemne prekvapila :)a potom daaaaj okamzite vediet !

janula10

BABULKY FINISHHHHHHHHHHHHHH
DNES 90.TY DEN:))))
ZAJTRA SA ODVAZIM...A OZVEM SA
DRZTE SA VSETKY....:))
EVENTUALITA AKO??????DOBOJOVALA SI SO MNOU ???TIEZ FINISHUJES DNES???
JOOOJ DNES POSLEDNE CESTOVINY SOM DOJEDLA PRED CHVILOU A UZ NECHCEM CESTOVINY ASPON MESIAC VIDIET:))))

BABY DRZIM PALCE VSETKYM:))))

M.P.

janula ozvi sa v utorok a zosumarizuj to potom všetko, trošku :) a daj vedieť či si sa rozhodla pre ďalších 90dní, alebo si prešla na delenú stravu. pekný deň ti prajem ;)