kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

janula10

bzzzz

nemala by si pokracovat v tej diete..aspon podla knihy dalsich 90dni tam pisu ze telo sa potrebuje spamatat....a nie stale drzat tuto dietu..
ja rozmyslam ze postupne potom prejdem na normalnu ale dietnejsie stravu...lebo predsa cely zivot nebudem drzat dietu...a nakolko planujeme mat babatko, tak tam by som urcite nemohla dietovat pocas tehu..a zrazu zacat jest by bol velky skok a vaha by isla rapidne hore..takze pekne pomalicky sa chcem dostat na normalnu stravu..ale nemyslim dake rezne vyprazane alebo take veci..myslim zo vsetkeho trosku, primerane porcie a zdravo...

inak na travenie si kup chlorellu..mne pomaha..aj na vyprazdnovanie...

bzzz

janulla
tak to je super, ja koncim 2.maja,ale ja v tom budem nadalej pokracovat :)

tento tyzden som si musela dat pauzu v cviceni, lebo som chora, beriem aj antibiotika :( dnes som zas musela zbehnut aj do lekarne, kupila som si vlakninu na travenie,lebo od kedy drzim dietu mam vacsi problem s travenim a vyprazdnovanim tak dufam ze sa mi to pekne napravi, a cim skor vrati do normalu,

bzzz

janulla
tak to je super, ja koncim 2.maja,ale ja v tom budem nadalej pokracovat :)

tento tyzden som si musela dat pauzu v cviceni, lebo som chora, beriem aj antibiotika :( dnes som zas musela zbehnut aj do lekarne, kupila som si vlakninu na travenie,lebo od kedy drzim dietu mam vacsi problem s travenim a vyprazdnovanim tak dufam ze sa mi to pekne napravi, a cim skor vrati do normalu,

janula10

bzzzz:

ahooj...no ja som sa vazila naposledy vtedy ked som dala dole -18kg..a to bolo tusim pred 2-3 tyzdnami..uz neviem presne...no a odvtedy som sa nevazila, cakam az do pondelka...a potom dam vediet:)

a ty kedy koncis???

bzzz

janula to je super, blahozelam, a uz si sa vazil aodvtedy ze cca ako si na tom???

u mna sviatky fajn, som na seba hrda,lebo som odolala :) tak sa tesim :)

janula10

ahojte babulky.

no ako sa mate?????
ako ste sviatkovali??
boli prehresky??
ja nie..len sa mi zda ze som trosku viac jedla ako obvykle:)) ale to nevadi pokial som to spravne kombinovala:))

inak po tejto 90dnovke, rozmyslam ze nabehnem na oddelenu stravu to je skoro to iste...ak nie to iste...az na to ze si budem sama urcovat co kedy jem...sice mam aj tu knihu dalsich 90 dni..ale skor sa dam na tu oddelenu...vy ako?