kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

sel

Ahojte dávno som sa neozvala ale nevzdala som to.Mám dole 6kg no samozrejme včera a dnes som porušila ale zajtra pokračujem.
Janula10:ja si pečiem pizzu (paprika,paradajka,mozarela,cibuľa)mám to strašne rada.
MP:ak máš problém na vodný deň daj si ovocie.

janula10

M.P.

ahoj..no nakoniec som si dala predsa zo sviatocneho menu:) sunku,vajicko, cviklu:)) a vcera na skroby zemiakovy salat bez majonezy:)) takze som rada ze som si mohla dat a hlavne ze to dobre zapasovalo a pekne som si vyclenila ze co ano a co nie:)))
no dnes uhlohydraty...no tak dam cestovinky asi...zajtra ovocie a stredu ma caka posledny den a sobotu koncim dietu:))) inak 90.ty den su uhlohydraty, tak pekne este si dam aj 91.den ovocny, dokoncim to predsa a 92.den sa odvazim:))))

tak sa babule drzte zatial, ja vam potom oznamim vysledok:))

inak ako sa vam dari??odolavate nastraham jedla pocas sviatkov??:))

M.P.

janula, daj si nejakú dobrôtku zo sviatočného menu, najaké masko, sunku, syr :)

neviem čo bežne jedávaš a čo by pre teba bolo nové. skús napr. tofu, špenát a volskými okami, omeletu so zeleninou, pečenú zeleninku poliatu jogurtovým dressingom (uhorky nastrúhane najemno, vytlačiť z nich šťavu, 1 biely jogurt, soľ, čierne korenie, zaziky).

ja som napríklad dnes mala paradajkovú omáčku so šampiónmi a do toho som si zamiešala keď trošku vychladla na kocky nakrájaný eidam, tak aby sa nerozpustil a k tomu zeleninku, celozrnný chlieb.

M.P.

JANULA neviem, to by sa mala vyjadriť KVETINKY. nikdy som to nerobila, ale už som veľakrát počula spomínať ľudí na indické placky a rôzne recepty na ne. no možno je to arabský chlieb, podľa tých surovín by to aj celkom sedelo :)

janula10

M.P.,kvetinky...

tie placky su vlastne ako dostanete v obchode ten arabsky chlieb nie????
tusim ze ano..
ja som si minule dala z tesca co predavaju tie male chlebiky ako suchare cesnakove..garlic bread...bolo to superrr.

kvetinky

MP
takže ja to robím z 200g celozrnnej múky, pridám tam lyžičku olivového oleja a 1,5dcl vody.primiešam k tomu všetky príchuťové koreniny,petržlen,korenie,zeleninová zmes,sol,červená paprika..nechám cesto polhodky pod mokrou handrou a potom vytvorím 6guličiek ktoré rozvalkam a dám na prudkom ohni bez oleja opiecť..

M.P.

janula, ešte mi napadlo, skús špaldové cestoviny, majú inú chuť ako obyčajné, alebo hrianku s niečím, napr. paprikovou pomazánkou, alebo chlebík vo vajíčku (myslím že to by nemalo uškodiť, veď aj v koláčoch, ceste sú vajíčka) a niektoré baby to jedávajú na UH.