kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

janula10

M.P.

ahooj..no tak mne ostava uz len 13 dni:)))
este ma caka posledny vodny den na buduci tyzden...
este tu knihu dalsich 90dni nemam tak poriadne nastudovanu ale dnes vecer sa na nu asi vrhnem..:)

M.P.

janula ty sa pochváľ :)

koľko ti ešte zostáva do konca 90dňovky? už si naštudovala aj ďalších 90 dní? môžeš sa k tomu aj ty vyjadriť, ty ju z nás čo tu píšeme budeš držať prvá, lebo mi to asi každá chápeme nejako inak. rozoberáme to v téme "90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky" tak ak si nájdeš čas, skús sa vyjadriť :)

a oriešky ja jedávam sem tam, na desiatu aj olovrant.

janula10

no babulky ako sa dari???
ja dnes ovocny den.....tak si idem pochutnavat na kesu orieskoch, mandliach a hrozienkach:)))...a spravim si aj daky ovocny salat..

ako sa drzite????

janula10

jeeej eventualita...uz som sa bala ze si to vzdala:((
lebo co sme zacali 11.1 sme tu uz asi iba my dve:((
ako sa inak dari???
ako citam si trosku mala prehresky, ale vsak co to je v pohode, a vidis vaha isla aj tak dolu...lebo mame pekne metabolizmus nastaveny na chudnutie:))

bzzz
naozaj sa nevaz casto..ja som sa zo zaciatku vazila kazdy druhy den ale teraz uz som to obmedzila..aj ked raz do tyzdna sa vzdy odvazim:))

M.P.

janula, budem sa snažiť nemyslieť na to. ale ako??? to nejde! tak snaď sa dostanem na 70kg do toho 15.teho mája, kedy mi končí diéta. 8kg za druhý mesiac? to mne toľko určite nezíde. ani za prvý toho toľko nešlo dole. fakt budem rada ak aspoň tie 4kg za druhý mesiac nech sa dostanem na 75kg a ten tretí aspoň tých 5kg na 70kg.

na "našom fóre" :) niekomu to ide lepšie, niekto sa radšej neváži a niektorým stojí váha. takže asi tak :)

eventualita, 13kg za necelé tri mesiace (ak teda držíš diétu od toho 11.1.) ak máš ešte aj prehrešky je tiež super!

bzzz

janula,ale ja si myslim ze ty si strasne pekne schudla, a to ze za druhy mesiac 8kg,to je skveleee, zavidim.. ja budem rada ak budem mat dole 3kg., ale uz sa vazne neodvazim az buduci stvrtok po vodnom dni!