pripravky Diochi

yossi

Chcem uviesť na pravú mieru určité informácie, ktoré sú tu mylne uvádzané. Prípravky Diochi nie sú prípravkami tradičnej čínskej medicíny - liečba týmito prípravkami nemá nič spoločné s liečbou podľa tradičnej čínskej medicíny. Ide o novodobú liečbu, ktorá čerpá poznatky viacerých liečebných systémov, ale nejde ani vzdialene liečbu o tradičnej čínskej medicíny. Diagnostické metódy nemajú s TČM taktiež nič spoločné. Tradičná čínska medicína má minimálne 4 tisíc ročnú tradíciu a je postavená na iných princípoch, než biorezonancia alebo liečba prípravkami Diochi. To samozrejme neznamená, že prípravky Diochi nemôžu pomôcť od zdravotných problémov.

cappy_

ja som doteraz brala kvpaky Gerocel a kapsule cytonicn a este na tvar pouzivam stale Diozon- ozonovy krem...mne to precistilo krv, tvar sa uplne vyhladila za 2 tyzdne pomizli vyrazky z tvare...a dodava to strasne vela energie, ze clovek nie je vobec unaveny po namahavom dni...len sa mi zda hlupe na zaklade coho robia tu diagnostiku...ci uz kyvadlo alebo tu antenku pouzivaju...ale inak mi sadlo

victtoria1

Ak by mal niektozaujem o diochi vyrobky, kontaktujte ma....mozem len pochvalit, uzivam dva roky a som spokojna. Mam vsak pripavky, z ktorych som obrala len par kvapiek a celkom mi nesadli a vratit ich nemozem, takze za velmi symbolicku cenu by som ich posunula, bo mi je ich luto a su naozaj ucinne.Takze ak by niekto mal zaujem, nech sa paci jana.victtoria (zavinac)gmail.com