Fevarin- neziaduce ucinky

Príspevok v téme: Fevarin- neziaduce ucinky
fevvaaa

Ahojte. zacala som vcera brat Fevarin ( vecer 1 tabletku mam predpisane) a v noci mi strasne busilo srdce a potili sa mi ruky...beriem aj tabletky na tlak, takze to busenie preslo, len mi je cely den tak zvlastne. mal niekto podobny problem? preslo to po nejakom case? volala som aj mojmu lekarovi, povedal, ze telo si ma zvyknut..len sa obavam ci to nie je az velmi prisilna reakcia organizmu..to busenie...poradte prosim, ak mal niekto podobny ucinok a ako to prebiehalo dalej....

fevvaaa

dakujem za odpoved:) no mna trapi to busenie srdca, v noci som nemohla vobec spat...dufam ze dnes to uz bude aspon trosku lepsie...:(

fevarin

Ahoj ja som brala Fevarin, tiez sa mi z neho potili ruky, ale sa to len zhorsovalo.. Zacali ma svrbiet dlane, vyhadzala som sa, zapchl sa mi nos, bolo mi strasne zle, mala som silne hnacky kazdych par minut.. sla som si lahnut, no tak jak mi bolo zle v noci mi snad este nikdy nebolo, sla som na wc koly tym hnackam a odpadla som,, hned na to som fevarin vysadila a bola som ok.. Lekarka mi predpisala magrilan.. Ale samozrejme toto sa nemusi stat tebe, moje telo na tento liek zle reagovalo, magrilan mi uz sadol vyborne.. skus pockat, je pravda ze telo si musi na liek zvyknut ako vravel tvoj lekar, ale ak by sa ti stav zhorsoval podla mna chod hned za nim nech ti to vysadi,, Inak poznam dalsich ludi co brali Fevarin a nic im nebolo, cize je to individualne.