je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
Loran

nazdar,mam 19 tento rok 20,je normalne ze moja"frajerka ma 15 rokov?"citim sa ako 14 rocny chalan robim grymasi debiliti stale sa rehocem spravam sa ako ...ale nevadi mi to :Dona je tiez taka ista :Ddrza jak opica ale rozkosna :Dneskusena stale sa smejeme:Dked sa na mna pozrie mam pocit ze sa zblaznim :D,mam tendenciu,pocit ze ju ju musim chranit ak by jej niekto nieco spravil mam pocit ze by to uz nerozchodil...ale niekedy sa citim ako nejaky uchyl .aleked ja pritahujem len tie od 15 do 17 max...ale tak zas mam nieco za sebou(laska,slzy,preplakane noci atd) myslim si ze som az prilis normalny:nepijem nefajcim,ani na silvestra som nebol nidke bol som doma a lutujem toho..a teraz planujem ist "chlastat"aby som sa zaradil do sopolocnosti...som ako nejaky samotar čudak,psychoš,dobrák,niekedy som taky raz taky inokedy:daj mi pokoj ty všivák...chapete?ako by ste ma charakterizovali?mozno som nedozrety ale problem je ze ja nechcem dozriet :Dja chcem byt takyto stale a vlastne ja ja poriadne neviem co vlastne od vas chcem :Dprosim charakterizujte ma moc silno nesetrite nadavkami a tak dalej :Dpripadam si ako Juraj mokry :Dten je tiez dobry kreten:Dinak neni som nejaky tupec rozummam celkom ok rozumiem sa pocitacom viem riesit problemy mam iq raz 90...potom 110 a raz mi vyslo 120..chapete to ?PS:vsminite si ako splietam jednu temu cez druhu :D:Ddikkk a piste nech je sranda :DDpozdravujem vsetkych ozajstnym veselych ludi ktory sa na nic nehraju :DAhoj ahoj ahoj :D

Loran

mam 19:Da potom ked sa este par krat vyspinkam budem mat 20:Dv maji :Dked pride majjj ten lasky cas kazdy z nas ju bude chciet ale lasky je malo pre ten velky svet mali by sme to lepsie vymysliet?:Dhej som divny ked pocuvam tu istu pesnicku do okola?:D

Loran

ahoojte ludia:Dno som s povazskej bystrice :Dinak viete co :Dona je dost taka neskusena ta moja dievcina:Dona ma tyra sikanuje tym ze mi nechces dat ziadny boztek :Dteda da ale povie ze si nezasluzim :Dv dobrom slova zmysle:Dto je strasne :Dona je asi hambliva alebo sa boji to bude tym ze je tak mlada alebo sa boji ze to pokasli a strpni sa ani neviem mozno vy viete tak mi to povedzte pocujete?:D:Dporadte:Dona ma pritahuje ani o tom nevie:Dteda vie a povie ze za nic nemoze:Dinak teraz som sa bol kupat vykuril som na plne pecky hudbu :Da zabudol som zastavit vodu :Da teraz tu beham s kyblami chapete:Dnapiste mi ktosi na azet:Dstrasne moc pokecame:Dnechajte nicky:Dcawwwte :D

Kika:)

Nieje to divné, ved už má 15,tak už nieje pod zákonom, nebudú si o tebe mysliet že si úchylák, moja kamarátka má 17 a chodí s chalanom o 10 rokov starším, a sú spolu rok, a sú spolu neskutočný, on jej dáva rozum a ona jemu bláznovstvá do života:)
Á podla mna by si nemal íst chlastat aby si sa zaradil..potrebuješ sa takto zaradovat ?

[zruseny3]

cafko. uplne v pohode. pojasenec. :) ja mam viac ako ty. zijem v blave a ked mame so spolubyvkou super naladu /bez chlastu/ a uz ideme spat, tak obcas otvorim okno a zakricim "zhasnite!" :D
takze v pohode rob normalne blaznovstva. :)
a nemusis sa zaradovat do spolocnosti tym, ze pojdes chlastat. to mi pride ubohe a slabosske...

iinkognito

podla mna sa ti mladsie baby hodia...ved ja mam z teba pocit, ze si este mlade ucho... podla toho co si v prispevku posplietal :)
a este jedna vec...
to chlastanie vynechaj... iba preto, aby si dokazal tomu a hentomu ...je fakt take trosku detinske