vztah na dialku, ma sancu???

xyxy

Milá Tima, ak je v Nemecku, tak nech Ťa uteší , že tam nehrozia tie strašné choroby a nepokoje ako v Afrike.Myslím, že aj občasné stretnutie sa dá vyriešiť.Veľa šťastia.

Cici333

nemam vlastnu skusenost,ale poznam zopar takych parov..tak on student v Blave,ona odisla pracovat do Londyna...boli spolu 2 roky..stretavali sa malo...a teraz ona sa vratila a rozhodla sa zostat,ze pojde za nim do Blavy..lenze kocka sa nevie prisposobit jeho zivotnemu stylu a on jej..takze..rozisli sa..skoda

mary-kate

ahoj, ja a moj chalan sme od seba na 200km. stretavame sa asi kazdy druhy tyzden. fungujeme v podstate cez fon. je to tazke, hlavne ze ho nemam pri sebe ked to potrebujem. no on pri mne je i ked nie telesne. uz sme spolu rok a 4mesiace. niekedy ma chyta panika no to prejde. drzim palce. ak to dokazeme vydrzat my tak potom aj vy urcite. a aj ten napad s kamerou je fajn.

zlatka

tima,žiadnu paniku,ved si možeš s ním dennodenne po večeroch písať po nete,kúp si webku,ešte sa aj uvidíte,a uvidíš ako sa budeš tešiť každý den domov,aby ste boli spolu.Len treba vydržať a nepanikáriť.Všetko sa dá cez net.............