Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

diagnostika plesne

[zruseny12]

...ja som zberala ten,co je na obrazku,len nechapem tomu,lebo ja som o nom citala,ze cisti krv,zaludok...koli tomu som ho hlavne zberala a ked som si o nom este raz precitala,tak tam to nie je...
mozno to bolo niekde inde o nom toto popisane/lebo ja som uz tolko toho pecitala a vsade pisu inak/...ale na zaklade toho som ja ho zberala-ze cisti krv a zaludok...
este pozri REBRICEK,REPIK..

[zruseny12]

VINKA
no neviem,ale na stranke ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE je tam len jeden/aspon tusim/lebo ja som si ho zberala podla obrazka na tej stranke...
je to obycajna burina a lepi sa ako suchy zips na cloveka/a ked ides niekede jeho semena su take kulicky,ktore sa ti nalepia na ponozky atd./...ale zbera sa len na jar,cez leto ho uz nenajdes...len vo vinimocnych pripadoch...
ako pise VEVERICKA ano chuti hnusne,ale clovek si na tu chut zvykne,ked pride na to,ze mu pomaha...ani jeden bylink.caj nechuti nejak slavne,ale pomahaju to je hlavne...

vevericka

lipkavec sa v minulosti pouzival na chudnutie, clovek nema chut do jedla,,,mimochodom na SVK je to hojna rastlina...ale caj chuti asi, ked zuvete seno..

[zruseny12]

...este mozes ist na google.sk
daj si do vyhladavaca MIKROSKOPICKE VYSETRENIE KRVI
a hned asi druha stranka pod nazvom
MIKROSKOPICKE VYSETRENIE ZIVEJ KVAPKY KRVI POD MIKROSKOPOM...alebo tak nejak najdes nieco o tom,su tam aj kontakty atd.
lebo na tej calivite to nejak pomenili...

[zruseny12]

VINKA
cisti krv,zaludok a je dobry na vela veci viac sa o nom docitas ked pojdes na google.sk
do vyhladavaca si daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
a pod nazvami byliniek si najdi LIPKAVEC...tam si o nom precitas viac veci...ja som s nim nadmieru spokojna,velmi mi pomaha...

[zruseny12]

ZUZINKAAA
tak na toto mozes ist,ale nie cez obvodneho...ale sama sa objednas a zaplatis...ak by si mala zaujem mozem napisat stranku a tam si o tom mozes nieco precitat...a potom sa rozhodnut...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

diagnostika plesne - Fórum - ZDRAVIE.sk