Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlien v krku

fefewfwe

veronika4, dolezite je aby vysadil antibiotika, ak nezaberu prvykrat tak uz nezaberu vobec, lebo dost chorob nie je bakterialneho povodu,zmenit doktora a poriadne vynadat doktorke,ze ako si to dovoluje doslova zabijat vasho syna antibiotikami. Je to velmi tazke len takto zistit co s vasim synom je, ak nepoviete viac priznakov. Poradil by som ist ku poriadnemu doktorovi a vyuzit alternativnu medicinu. Zatial, kym este nebudete mat vybaveneho doktora a tak, radil by zaobstarat koloidne striebro,kvapky valovic,proti angine a zazvor, zo zazvoru vytvorit stavu ktoru bude pit a koloidne striebro uzivat 2x denne, prehltat. Dalej na tie hlieny odporucujem dychove cvicenia, lipovy caj na vypotenie, matovy caj na vycystenie od hlienov, zeleny caj na detoxikaciu a medvedi cesnak na zabitie pliesny a dalsej havete ktoru vas syn moze mat. Efektivna liecebna metoda je bankovanie, lenze musite si najst profesionala, lebo moze byt celkom nebezpecne. Hlavne nech lezi a poti sa poti sa poti sa, vela caju,tekutin, vynechat antibiotika a posilnit imunitu, vela pripravkov je na to napr. hliva ustricna. Este z tych antibiotik bude mat znicenu pecen a oblicky, radil by som valovic kvapky znova, vela pit cistej vody, upravit dietu na obnovenie pecene. Vela stastia.

veronika 4

ahoj no ja som uz tiez zufala ze co mu dat a co nie zatial som vsetko riesila cez obvodnu doktorku lebo som si myslela ze je stale chory ale uz sa mi to prestalo pacit zeby stale bol az takto na tom zle proste dobral PAMYCOIN do nosa dobral kvapky od kaslu atd..Za 4-5 dni zase to iste az mi bolo trapne chodit ku doktorke stale ked nas videla tak sa za hlavu chytala ze co zase ako v dobrom myslim nakoniec mu spravila vyter a zistila streptokoka ci stafilokoka uz ani neviem a nasadila mu PENCLEN antibiotika berie ich uz asi 2 a pol mesiaca ta liecba je dlhodoba mysli si doktorka ze to koli tomu bacilu je tak casto chory ale aj po nasadeni tychto antib.satale nic vkuse plny nos a v noci ten 2 hodinovy kasel s kt.sa stale chudacik pozvracia a navymyslam kazdy den s tym bojujeme najmä v noci a plny nos vyfuka a zase je upchaty tym mu asi aj tie hlieny zatekeju do nosa tak asi preto ho nadrapuje.No tak som zasla za nou ze stale nic vsetko po starom tak sa mame objednat ku alergologicke bola som tam pred vcerom a termin mame na koniec JUNA tak pekne neviem co budem s nim robit este dva mesiace.Podotikam ze mal nasadeny aj ZODAK kvapky a aj RYBONUSIL ci ako sa to pise prasok ale nic nezabera to su na alergiu ci co.Chcela by som nieco na prirodnej baze vyskusat lebo pchat do neho v kuse lieky uz sa aj bojim ved uz je ako pokusny kralik Fakt som zufala

BUBIKA2003

Áno veronika našla som to ďakujem, len odbieham, lebo som ešte niečo mala.Moja dcérka má 7rokov a má už aj krčné mandle vybraté a 3xjej vyberali nosné a nádchy, hlieny a kašeľ sa spúšťajú veľmi často a hlavne keď sú zmeny počasia. A ty už synčekovi nejaký roztok dávaš?Ešte raz ďakujem

veronika 4

ahoj chod na zoznam tem to uz asi aj si ked vidis ze pisem a okolo 11.42.hod dnes mas uz temu na RNG tak mu skus tam napisat nemusis sa zaregistrovat ale ked sa zaregistrujes tak by ti mohol aj poslat mail priamo na tvoju adresu aj mne tak zaslal v cera mame skoro rovnaky problem ja so syncekom ma 4 roky vkuse zapchaty nostek a kasel uz od decembra atd...a neprestava mu to

BUBIKA2003

Ahoj veronika4 nemám sa najprv oficiálne zaregistrovať? A kde presne v téme mám písať tie otázky na RNG som na tejto stránke druhý krát tak sa tu moc neviem orientovať. Ďakujem moc

BUBIKA2003

Prosím Ťa RNG ak budeš mať čas a budeš na fóre zdravia prosím Ťa dal by si mi bližšie info. či GSE je len skratka alebo sa ten roztok aj tak volá? Či citricidal má tiež iný názov. A či citricidal, GSE a citrovital je to isté alebo sa jedná o úplne rozdielne roztoky. Mám z toho miš-maš. V lekárni sa na mňa len pozerajú. Potrebovala by som súrne vysvetliť a poradiť, kde to zoženiem čo najrýchlejšie aby som to mohla dcére nasadiť má stále nádchu, hlieny a kašel.Som už z toho zúfalá.Ďakujem veľmi pekne.

BUBIKA2003

Veľmi ma zaujali info. o roztoku citricidalu, tiež máme s dcérou problémy s hlienením začne to vždy nosom hoci mám pocit, že niekedy nádchu ani nemá inokedy zase vlhko odkašlieva a stále dokola. V lekárni mi povedali že o takom roztoku nevedia jedine o CITROVITALE/výťažok z grepových jadierok/. Môžete mi niekto poradiť, ktorý názov je správny a kde ho zohnať a pripadne,ako riediť a či ho užívať, alebo sa ním preplachuje nos????
A tiež prosím podrobnejšie info o koloidnom striebre ako užívať a tak. Díky moooooooc.

RNG

Nuz ked ideme do minulosti, bylinkari a olejkari poznali dobre silu cesnaku(alicin),cibule(quercitin) a zazvoru(dumbier, ingwer, zingiber officinalis) a pribuzne zazvoru, curcumy(ucinna latka curcuminoidy, anglicky turmeric/curcuminoids)

Dnes su samozrejme ovela ucinnejsie silne vytazky z nich.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlien v krku - Fórum - ZDRAVIE.sk