Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svaly na lýtku

Príspevok v téme: svaly na lýtku
tulip05

Chcela by som si vyformovat svaly na lýtku-mám velmi tenké lýtka, žiadny sval na nich,preto nenosím sukne,ale uz ma to nebaví a chcela by som tam mat nejaký ten sval lebo takto vyzerajú moje nohy krivo (do O )V posilke moc toho zatial neporadili, aspon nejake cviky co sa daju aj doma cvicit,poradte pls.

Diky.

tulip05

fiha zuzic,tak diky za povzbudenie,uz nech sa otepli,kupujem korcule a pojdem na to. Ale mne ide nie o zpevnenie svalu, ale aby mi tam ten sval "narastol" lebo mi tam chyba,tak ak bol aj toto tvoj pripad,tak super :)

zuzic

drzim palce:) inac vies co je najlepsie ja som to korculovanie robila len tak zo zabavy a kamoska mi zrazu povedala ze jej ake mas ty bozske lytka:) ja som si ani nevsimla a vtedy som nakupila tooolko sukien:))) tak vela stastia:)

tulip05

dakujem za rady, hm tie kolieskove teda vyskusam ked sa trosku otepli,na takych 15-20 stupnov :) a s tymi spickami to sem-tam skusam aj teraz ale zatial nevidim efekt, no mozno to treba kazdy den a dlhsie..

Jamam

Na lytka ti poradim jedine to,ze si zober nejaku knihu do ruky alebo nieco objemne a tazke postavsa spickami na schody a dvihaj sa hore a dole,alebo ked si vytvalejsia chod po dome na spickach, poskakuj si ,svihadlo atd

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svaly na lýtku - Fórum - ZDRAVIE.sk