Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zápcha

Wiqi

noo zdravim, tak psyllium predsa vo mne nieco pohlo a s usmevom som uz treti krat dnes vysla zo zachoda:Ddakujem za vsetky rady

Gregor

Wiqi keď chceš pravidelne vyprázdňovať budeš si musieť pravidelne doplňovať magnézium v malých dávkach. Ja už dlhodobo užívam malé dávky magnézia a vyprázdňujem pravidelne každé ráno a keď mám kľudný deň tak aj večer.
Magnézium si doplňujem z koncentrátu prírodnej liečivej vody Zaječickej horkej ktorú pijem denne večer v dávkach 50ml to je (1/2dcl.,250mg/Mg/deň) keď idem spať. Dávku nedoporučujem navršovať skôr sa dá rozdeliť. Keď sa Zaječická horká navŕši cez 250mg/deň alebo navŕši iným doplnkom ktorí obsahuje magnézium stráca liečebné účinky a stáva sa s nej preháňadlo. Netreba zabúdať ani na pitný režim aby si nebola dehydrovaná a piť vody ktoré patria do pitného režimu s nílskym obsahom minerálov. Zaječickej horkej sa dá zakúpiť v potravinách /len v niektorých/ lekárne a h-nova , a-b-rt, cop NZ,RA, M-food. . . S pozdravom Gregor

mill

ja som citala ze pomaha stava zo slivkoveho kompotu.Kamaratke ktora trpi uz dlhe roky zapchou pomaha stava z aloe vera (daju sa o tom pozhanat info na nete).pomoct by mohol aj pohyb a biele pecivo by si mala nahradit celozrnným.

katalinka

vidíš sisina8 šaratica existuje, u nás ju majú aj v lekárni, a vo väčších obchodoch...nenapadlo ma--
viac hláv, viac rozumu

Wiqi

no bohuzial k slivkam sa teraz neviem dostat,som na chate ale ozvem sa urcite aj vodu s olivovym olejom odporucaju:Dno moje je asi vaznejsie

katalinka

sisina 8 vody pijem statočne, nie mne to okrem nafúknutia nič nerieši,keždý sme iný...
ten čípok nie je zlá vec...

sisina8

Tak daj zajtra vediet, ci to pomohlo. Inac suhlasim s Katalinkou, pomaha aj voda z uvarenych susenych sliviek. Moja neboha babka to uzivala, aj my ako vnucata a pomahalo to. Takisto aj stava z kapusty. A volakedy sa dala kupit mineralka s nazvom šaratica, neviem, ci sa to da este kupit,mozno v nejakych speci obchodoch. Ale ucinok bol okamzity po vypiti hnacka...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zápcha - Fórum - ZDRAVIE.sk