Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť kĺbov

Príspevok v téme: bolesť kĺbov
filajka

Existuje niečo ako vírus, ktorý spôsobuje bolesť kĺbov?
Zdá sa mi totiž, že som to chytila od manžela. Akurát, že jeho pekelne bolel iba krk, vôbec nemohol hýbať hlavou, a mňa o pár dní neskôr začali postupne bolieť kĺby na rukách, kolená, a tiež šija...a tiež dosť pekelne, bez tabletiek som vzdychala ako kotná voš...
ja viem, že doktor a tak.Ale zháňam info skôr, než pôjdem. Možno to prejde aj samé, ak je to viróza. Nemám žiadne iné príznaky, ani teplotu, nič. sedimku mám zvýšenú-12/22, CRP na hornej hranici (kamoška mi dala urobiť).

[zruseny12]

FILAJKA
...nechcem ta strasit,ale to moze byt len prechodne...je dobre ze si zasla k lekarke,aspon budes mat istotu,ze si ok...pekny den

t1ny

Zdravim,ja mam zase trosku iny problem,ale tyka sa klbov. pred dvoma rokmi mi lekar ortoped povedal, ze nemam resp mam zle vyvinute bedrove klby. Ked som bola mala doktori povedali rodicom, ze mam klby v poriadku, nemusia ma dalej prebalovat nasiroko. Pred troma rokmi som zacala mat neznesitelne bolesti, nemohla som poriadne ani chodit. Podla slov doktora sa s tym nic neda robit, dostala som tabletky proti bolesti a mam si kupovat vyzivu na klby a mozem byt rada ak o 20 rokov nebudem na invalidnom voziku. Mam 22 rokov a takato buducnost nie je mi zrovna pochuti. Chcem sa spytat ci ma niekto s takymto problemom skusenosti, ako postupoval, co vsetko ste vyskusali, ci nie su nejake cviky alebo ci niekto skusil nejake liecenie. ja som absolvovala elektroliecbu parafynove zabali a infracervene ziarenie, ale nic nezmiernilo ani len bolesti. Dakujem

filajka

Ďakujem, baby... :) ináč, už mi to úplne prešlo. Tak ja neviem, či to bolo skôr na psychiatra, či čo...:-o Fakt nechápem, čo to akože bolo.
No uvidím, čo zistí tá mikrobiológia. Ale ako hovorím, všetky príznaky sú už preč. Teda niežeby som sa sťažovala :)

ojka

ahoj filajka, je dobré, že si to začala riešiť, čím skôr, tým lepšie, to vieš, keby to nahodou bolo aj nejaké reumatické ochorenie, tak tam niekedy vek nezohrava žiadnu rolu.... držím palce a dúfam, že všetko dobre dopadne (:

filajka

Tak lekárka mi dala zobrať krv na všelijakú biochémiu, reumatoidné a zápalové faktory, plus mikrobiológiu na borélie, yersínie, chlamýdie.....tak uvidíme, aké svinstvíčko mi vyjde. Na tú mikrošku sa čaká asi 2 týždne.

tina13

Ahojte..ja mam 25 a od jula mam problemy s klbami...mavam sialene bolesti.moja dg je fibromyalgia..vie mi niekto poradit

filajka

Mariaa, diky, pozriem. Momentálne nemám najväčší problém s bolesťou, skôr s tým, čo to je...či to pôjde vyliečiť :/
Ivka, ano som presne ten typ :))
Dám vedieť, aj pre iných, aby vedeli, ak by sa im vyskytol podobný problém...zatiaľ, a dik.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť kĺbov - Fórum - ZDRAVIE.sk