bolesť kĺbov

Príspevok v téme: bolesť kĺbov
filajka

Existuje niečo ako vírus, ktorý spôsobuje bolesť kĺbov?
Zdá sa mi totiž, že som to chytila od manžela. Akurát, že jeho pekelne bolel iba krk, vôbec nemohol hýbať hlavou, a mňa o pár dní neskôr začali postupne bolieť kĺby na rukách, kolená, a tiež šija...a tiež dosť pekelne, bez tabletiek som vzdychala ako kotná voš...
ja viem, že doktor a tak.Ale zháňam info skôr, než pôjdem. Možno to prejde aj samé, ak je to viróza. Nemám žiadne iné príznaky, ani teplotu, nič. sedimku mám zvýšenú-12/22, CRP na hornej hranici (kamoška mi dala urobiť).

[zruseny12]

FILAJKA
pozri na gogle.sk
do vyhladavaca si daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
a na REBRICEK sa pozri,...JE TO VELMI DOBRY CAJ NA BOLESTI...atd.
VELA STASTIA PRAJEM

ivka000

Neboj suseda to ma tiez od 30 ky ale zvlada to no musi ..Ale chod radsej k doktorovi .Drzim ti palceky a neboj sa mozno to nebude take hrozne ale ty si asi taky pesimista ako ja najprv si premietnem hororovy scenar a uz som tam kde som nechcela.Potom napis co ti doktor povedal DRZ SA

filajka

Ivka, to mi napadlo ako druhé (hneď po nádore na chrbtici a skleróze multiplex).
Dúfam, že nemám reumu, mám "len" 36, pracujem, študujem a mám dve deti.
Snáď to bude len nejaký zápal, ktorý sa dá vyliečiť. Ale som dosť vyplašená :/

ivka000

Filajka moja suseda ma taketo tazkosti a ona ma reumu,tak isto jej opuchnu klby na rukach a nohach a trpnu jej ruky.Tak pravdepodobne to bude ono.

filajka

Dnes som sa zobudila s opuchnutými rukami, zápästiami a členkami. Ruky mi tŕpnu, nemôžem stisnúť päsť.
K doktorovi sa dostanem až v utorok, v pondelok nemôžem, ani keď sa rozkrájam.
prosím, má niekto podobnú skúsenosť?