neviem co si o tom mysliet

Príspevok v téme: neviem co si o tom mysliet
myslienka

viem ze vam to isto pride smiesne a detinske ale mna to naozaj trapi a neviem ako to mam brat...s priatelom mame vo zvyku ze ak sme obaja vecer pripojeni na nete tak ked jeden alebo druhy ide spat tak sa rozlucime, zazelame dobru noc a tak, normalka. lenze on sa akurat teraz odpojil...bez slovicka na rozlucku nic...proste zrazu je off...a ja fakt neviem ako to brat :( ma akoze ignoruje alebo co? :(

myslienka

tak som s nim akurat telefonovala a navrhol na vecer stretnutie...tak som zvedava, ak niekto chodi pozerat tuto temu tak mi drzte palce :)

myslienka

jasne to by som mu napisala len nieco v zmysle ze mu prajem pekny den a ze ho lubim, ziadne vycitky :) tie nebudu ani ked sa s nim stretnem

myslienka

este chvilku asi pockaj s tou sms...fakt mam z toho obavy...my nie sme moc smskovy par, nepiseme si casto sms tak nechcem aby to vyznelo divne. este tu neistotu hadam chvilku vydrzim

myslienka

no dobre tak ja to mozno risknem s tou sms a uvidim, trapim sa tak ci tak, tak uz to hadam nemoze byt horsie :-D

smutka

myslienka,
tak len pekne cakaj... ale urob to presne ako citis, ked mas pocit, zeby to bolo vnucovanie , tak to nerob s tou SMSkou... ale mohlo by ho to teda potesit :)

myslienka

ja by som mu aj poslala sms ale sa bojim ze neodpovie a ja sa budem zas len trapit :-D a ak trucuje tak ho radsej necham tak, nechcem sa mu vnucovat.
zatial sa mi neozval ani nieje na nete, tak len netrpezlivo cakam co z toho bude.
dakujem za podporu ;)