Pokus o znasilnenie

Príspevok v téme: Pokus o znasilnenie
ruz.okuliare

Dobry den, mam coskoro 25 rokov a v 16 som prezila pokus o znasilnenie resp.o zabitie cudzim clovekom, mne vobec neznamym..chvalabohu, ze to skoncilo dobre, no odvtedy mam strasny strach chodit vecer vonku sama- v zime je to uz o 16-17:00, co sama nepojdem ani za svet.Velmi sa mi odvtedy zmenil zivot- som velmi obmedzovana...mozno preto mam odvtedy v kuse niekoho,aby som nebola sama, co je aj vypocitavost z mojej strany...je to normalne? zazil niekto nieco podobne strasne?chcem len apelovat na dievcata, ze nech nemaju ruzove okuliare,ake som kedysi mala ja a ze nieco take fakt existuje aj v skutocnosti, nielen vo filmoch...zialbohu..baby, davajte si pozor!!!

Morálka

O slečnu a ženu sa treba starať ako o vzácny kvet , na ktorého číha mnoho nebezpečenstiev.
Preto sa nemôžu ženy čudovať, že si hocikto chce niečo odtrhnúť.
Z toho vyplýva, že ženy majú chodiť s doprovodom hlavne v noci.
Je mnoho prípadov so zlým koncom. A kto je na vine? Treba si zvážiť kam a s kým .Potom je menšie riziko.
Spoločnosti sú prvšie peniaze ako morálka
preto je taká veľká kriminalita.O to viac sa treba chrániť a nedávať zamienku!

User_37597

slecny a zeny :)
Použití a účinky paralyzeru UZI 650

- 0,5 sekundy krátký úder, způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek
- 1až 2 sekundy střední úder, způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní otřes, ale za okamžik je schopen se postavit
- 3 až 5 sekund plný úder, způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut.

paradicka nie??? :D

vejva

No to je tema ako super treba o tom vediet a upozornovat no ale uz sa zacinam aj bat dufam ze si na to nespomeniem ked pojdem vecer z roboty.No mozno ma do vecera aj niekto vytoci tak budem aspon nasrana to uz bude asi lepsie xi xi.Ale naozaj bez srandy je to strasne uz nie len v noci ale cez den sa stavaju take to veci to uz je na zaplakanie a este ked sa aj po takejto traume rozhodnes s tym bojovat ze to nahlasis tak nase policajne stanice niekedy skoda reci teda skor asi nase ZAKONY SR

elsa5.5

to je fakt:)je to také malé do ruky neviem kde je legálna predajňa,ale určite to v google bude normálne dostane taký el.šok na niekoľko minút:D aspoň taký sme mali my

JankaaaaB

mne sa chvalabohu nic take nestalo ale aj tak som opatrna. ked idem z diskoteky snazim sa stale aby so mnou niekto isiel. teraz mam priatela takze ma odprevadza on. ani sa ti necudujem ze si taka, keby sa mne nieco take stalo bola by som rovnaka. nikdy neviete kde natraite na nejakeho uchyla...kamaratke sa raz stalo ze pocas bieleho dna ju napadol nejaky debil s nozikom a nastastie islo nejake auto tak sa zlakol a utiekol...

vejva

A ten elekt.kaser to kde kupim a ake to je velke?To som nepocula a ako to zabera?No len dufam ze je to legalne lebo tu v nasej bananovej republike skor zavru mna ako jeho co chcel na mna zautocit:-) :-)

elsa5.5

lost elektrický kaser je super ked som pracovala v zlatníctve sme ho tam mali,aj tie spreje,vejva taká poriadna po hube by nebola na škodu:D

lost

existuju "pistole" so sprejom, dostrel asi 4-8 metrov? cize z dvoch to bude asi pekne pikantne, netreba zbrojny pas, myslim ze len 18 rokov, no treba to vediet aj ovladat, inac to moze utocnika velmi vyprovokovat..
alebo ten elektricky kaser by mohol byt super :)

nieco co sa aj v najkritickejsom pripade jednoducho vyberie a pouzije

kazdopadne kopancom do istych partii tela tiez pomoze :D