Pokus o znasilnenie

Príspevok v téme: Pokus o znasilnenie
ruz.okuliare

Dobry den, mam coskoro 25 rokov a v 16 som prezila pokus o znasilnenie resp.o zabitie cudzim clovekom, mne vobec neznamym..chvalabohu, ze to skoncilo dobre, no odvtedy mam strasny strach chodit vecer vonku sama- v zime je to uz o 16-17:00, co sama nepojdem ani za svet.Velmi sa mi odvtedy zmenil zivot- som velmi obmedzovana...mozno preto mam odvtedy v kuse niekoho,aby som nebola sama, co je aj vypocitavost z mojej strany...je to normalne? zazil niekto nieco podobne strasne?chcem len apelovat na dievcata, ze nech nemaju ruzove okuliare,ake som kedysi mala ja a ze nieco take fakt existuje aj v skutocnosti, nielen vo filmoch...zialbohu..baby, davajte si pozor!!!

vejva

To uz aby sme ani päty nevystrcili z bytu.No uvazovala som o tom ale ked zafuka vietor tak neviem neviem ale urcite lepsie ako nic len zase ci ho stihnem vybrat a pouzit:-(Hmm
No neviem si to predstavit aku strategiu pouzit v danom case.Niekedy mam taky zly den ze si poviem ze keby ma tak zrovna niekto chcel napadnut ze ho asi roztrieskam stalo sa vam to uz baby niekedy ze ste mali taky den?Ale zase fakt neviem ze co by som spravila mozno by zabralo aj to presne ze ho v tom nechat ze nak si posluzi a mozno by ma nechal tak len to asi maloktora sa tak zachova mna by to tiez nenapadlo no dufam ze by som sa zmohla aspon na ten hlasny krik

elsa5.5

máme tu bohužiaľ slabú legislatívu,ja by som im dala na výstrahu nejaký poriadne tvrdý trest parchantom a hned by sa spamätali aspoň čiastočne,nosíte pri sebe nejaké spreje baby?čo to oslepne aspoň na 10 min lepšie niečo mať pri sebe než nič aj nad tým uvažujem,to je legálne...

lost

je pozoruhodne ze v podplateni existuje strategia agent v prezleceni...

aby dostali uplatkarov

ale ked mi niekto ukradne bike, tak nemozem nic.. nemozem chytat zlodeja na atrapu, legalne nie, pretoze blablabla.. je to provokovanie.

no a ten pripad v uplatkoch nie je provokovanie?

byt skovany v krickoch a merat nie je provokovanie?

preco by nemohla existovat praca ze egen(tka) caka na nasilnika?

pokial predator nebude mat rovnocenneho predatora, tak nebude mat strach lovit.

lost

preco chcete zivit nasilnikov?

hlasujem za uranove bane :)

(ked uz sme taki moralisti ze ich nemozem potknut a zhodit z utesu)

muc

vejva, je to uchylka. im neide ani tak o saotny akt, nez o ten boj- pocit, ze nasilim si ten sex vynuti. vo vela pripadoch, keby zena nekladla absolutne ziadny odpor, ba povedala by ze pod, chcem to aj ja- nechali by ich tak (samozrejme ze nechat sa len tak prepadnut a neklast odpor ....no je to tazke)

elsa5.5

takých násilníckych úchylných parchantov by som dala pozatvárať,,,čo Ti ostáva ísť k psychologovi aby Ti pomohol vyrovnať sa s tým....

lost

mam chut sa prezliect za zenu a vycistit ulice v noci :)
svet by bol bezpecnejsi.
preco to ale nie je legalne?
lebo medved

vejva

Strasne nechapem takychto zvrhlikov by som im vtakov odrezala co nejdu niekam na vypadovku si vrznut kde im daju hajzlici poondiany fuj alebo by som im dopriala nak sa im to stane ze si ich chyti iny zvrhlik a znysilni ho ze mu prdel rostrha joj normalne nervy

michaelaaaa

ahoj,pred dvoma dnami som sla s jarmoku sama domov.bolo okolo pol 11 a citila som ze ma nekto prenasleduje..stale bol zamnou a nieco robil s opaskom...myslela som ze tam ma noz alebo neco take ale mylila som sa..rozopinal sa...v tmavej ulicka medzi bytovkami sa na mna zozadu vrhol a opkusil sa ma znasilnit..bolo to hrozne.,.tahal ma po zem a ja som len kricala...kricala som strastne nahlas a ludia vysli z okien..zachranili mi zivot..mohlo to dopadnut aj horsie..takze som za ten isty nazor..same nechodte vonku nikdy..a hlavne nie v noci...teras mam strach sa na to miesto aj pozriet..