preco maju ti najlepsi chalani tie najvacsie hlupane??

Príspevok v téme: preco maju ti najlepsi chalani tie najvacsie hlupane??
kariinka

Ahojte...

strasne by ma zaujimalo, preco krasna baba, ale s rozumom, inteligentna nema tolko stastia-t.j.fajn chalana, s peknym vyzorom, dobrym srdcom, ambiciami a hlavne vernostou!!!

Takito chalani su neviem z akeho dovodu s babami, ktori si ich vobec nezasluzia. Pri prvej moznosti ich podvedu...su sice pipky, nalicene,obelecene v super znackach, no ked nieco vypustia z ust...hanba hanba a este raz HANBA !!!

Keby hlupost a ich nizke IQ rastlo, tak su luky obsypane kvetami.

Proste neviem pochopit, preco takito fajn chalani maju sklony k takymto cakockam? Ktore im aj tak lamu srdce...to je pre nich viac dolezite mat privesok?? alebo lepsie povedane kluc do auta, krasny, ligotavy...ale nikde nezpadne????

Viete mi to vysvetlit??? Dakujem za odpovede. A prajem si aby tieto cajocky pocitili na vlastnej kozi, aki je izvot tazki, a musia sa o seba postarat, a cize skola, praca...nespravodlivost vladne svetu ako vidim !!!!

datelinka

počkajte, keď zaraz začne vysvetľovať, že to jej frajer, brat, otec alebo ujo sused sadol za ten istý počítač :-)) a to je človek, ktorý si dovolí o niekom povedať, že je hlupák, alebo hlupaňa...

sajfina

predpokladam,ze aspon trocha inteligentny clovek pozna pojem IP adresa,ale stefinko=kariinka to iste nie je :) ach jaj,deti unudene a potom sem kraviny vypisuju

aluska

sorej by som povedala preco maju niektore uzasne baby, fakt uzasne takych blbych chalanov a nechaju sa nimi podvadzat a klamat

teraz nerozpravam o sebe, ale v poslednom case to vidim vo svojom okoli nejako casto

myš

lost: či už si to myslel zo srandy alebo naozaj, sto bodov..

chumac: zvykať si ani radšej nebudem, lebo dnešným dňom tu končím. na nejakú dobu určite.. nemám čas, chodiť sem..

tak sa majte pekne a veľa dobrých rád želám (:

Petuska1252

NA tejto teme som sa vaaazne pobavila :)) Karinka a ty si radsej nastudu gramatiku a necakaj uzasneho princa na bielom koni . Lebo takeho mas mozno vo svojej hlavicke, ale realita byva casto uuplne ina...