preco maju ti najlepsi chalani tie najvacsie hlupane??

Príspevok v téme: preco maju ti najlepsi chalani tie najvacsie hlupane??
kariinka

Ahojte...

strasne by ma zaujimalo, preco krasna baba, ale s rozumom, inteligentna nema tolko stastia-t.j.fajn chalana, s peknym vyzorom, dobrym srdcom, ambiciami a hlavne vernostou!!!

Takito chalani su neviem z akeho dovodu s babami, ktori si ich vobec nezasluzia. Pri prvej moznosti ich podvedu...su sice pipky, nalicene,obelecene v super znackach, no ked nieco vypustia z ust...hanba hanba a este raz HANBA !!!

Keby hlupost a ich nizke IQ rastlo, tak su luky obsypane kvetami.

Proste neviem pochopit, preco takito fajn chalani maju sklony k takymto cakockam? Ktore im aj tak lamu srdce...to je pre nich viac dolezite mat privesok?? alebo lepsie povedane kluc do auta, krasny, ligotavy...ale nikde nezpadne????

Viete mi to vysvetlit??? Dakujem za odpovede. A prajem si aby tieto cajocky pocitili na vlastnej kozi, aki je izvot tazki, a musia sa o seba postarat, a cize skola, praca...nespravodlivost vladne svetu ako vidim !!!!

stefinko

Mi chlapi sme uz taki povrchni, vies. Hladame hlupucke cicky, ktore na nas budu pozerat tymi velkymi prazdnymi ocami, obcas sa zacnu chichunat, hlavne, ked povieme nieco, akoze smiesne. Vzdy nam daju najavo, aki sme pre ne nepostradatelni, a ked ich ideme vyvencit do Auparku alebo ineho obchodneho centra, tak su stastim bez seba - najma ak im kupime nejaku dobru handru v znackovom butiku.

Ak nahodou zavadime o nejaku inteligentu a bystru zensku, tak nam je okamzite z nej zle. Pokial sa s nou musime stykat v praci, tak o nej tvrdime, ze je frigidna feministka, pripadne lesba a poriadna netykavka. Samozrejme ju preberame s tymi spravnymi cickami pri akejkolvek prilezitosti...

Deee

kariiiinka, ze ty trosku tym cicuskam zavidis? keby si bola spokojna s priatelom, ktoreho mas a s zivotom, ktory vedies nepises tu taketo kraviny...kazdy ma doma to co, si vyberie...aj ja mam manzela krasneho inetligentneho a nie prave nemajetneho aj on sa sem tam popozera po cicuskach, predsa len pekne zeny pritahuju pozornost, ale doma by to mat nechcel...

myš

*súvisí

a inak, mám 20 rokov.. tak naozaj netuśím kolko môže mať zakladateľka témy. ale povedala by som, že asi 13..

myš

ach, dlho som nenavštívila fórum na zdravie.sk.. až posledné dni. ale čo sa tu teraz rieši za kraviny.. volakedy to tu bolo iné.. áno, viem, že toto súvidí so psychológiou. ale, čo nemáte dosť portálov na takéto blbosti? azet a podobne. alebo najlepšie, vypnúť komp a ísť sa porozprávať s niekym "naživo". alebo z toho spraviť prieskum, nejakú prácu formou dotazníkov atď.. je to celé smutné.. keby fakt aspoň nešlo o to, že aj autorka tejto témy si (ne)vedome týmto štýlom, v tomto momente hľadá chlapca.. a zúfalo očakáva, že sa jej ozve niekto, kto jej povie: "ja nie som taký ako ONI a hľadám babu ako si ty" ach jaj..

malickasom

vsetci fajn chlapi, co sa pohybuju v mojom okoli maju normalne baby...tak neviem kde je problem..
vies, vrana k vrane sada...tak celkom to nebude tak ako pises...

chumac

nesúhlasím s tebou..môj miláčik, je úžasny, krásny, múdry, verný...ja tiež nie som na zahodenie a velmi si ho vážim,a myslím, že mu to dávam aj dostatočne najavo:-)
asi ta niekto musel pekne nahnevať ked si prisla k takemuto zaveru.

Kika:)

To nieje pravda! moj chalan je krásny, a ja niesom tupá krava!:D
ASI sme vínimka:)
Á, myslím že chalan ak vidí peknú babu, dáky ten ča ho nezajíma či má niečo v hlave....
A tie hlúpe pipky, majú tiež niekedy niečo do seba, nikdy nevieš aké možu byt v skutočnosti ked ich 100%nepoznáš...