Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make up sucha plet

bendži

a čo tak najprv zmeniť kozmetiku, vyliečiť a upraviť si pleť?
Komerčné make-upy sú skôr určené na bezchybné tváre /viď všetky fotomodelky/
Odporúčam ti hydratačnú kozmetiku podľa typu pleti a veku, a nájdeš tam aj make-up určený špeciálne na suchú pleť.
alebo sa opýtaj cez formulár čo ti presne odporučia.
zdravakrasa.sk

janko11

Na suchú pleť je vhodný Antiseptický krém Boroplus. Je to indická bylinná ajurvédska kozmetika na problémy spojené so suchou pokožkou. Je vhodný na mierne popáleniny (aj po nadmernom opaľovaní), škrabance, rezné rany, zápary, plienkové vyrážky, svrbenie, na popukané pery, popraskané päty, drsné lakte. Kúpiť sa dá na www.promt.sk

sydney

ahojte§ ja mam extremne vysusenu pokozku (nespomeniem si na odborny nazov) a k tomu este citlivu,no som dopadla ze?:D ale zo vsetkych make-upov,ktore som doteraz vyskusala (a to som skusala vselico)mi najviac sadli Bourjois s efektom 10 hodinoveho spanku a lekarensky make-up AA,ktory je este lepsi (a stoje len 165sk),takze vrelo odporucam - nevysusuje,a vobec nedrazdi:)

smutka

Tak sme na tom rovnako, lebo ten Rimmel pouzivam aj ja... myslela som, ci nahodou niekto nenatrafil na neico este lepsie... ale aj tak dakujem

Jaannee

Ja mám taktiez suchú pleť.Mám aj vyrázky no švalo ma najme to ze zakazdým čo som si kúpila make-up tak o dve hodiny som mala šupinky a fľaky. Uz dlhšiu dobu pouzívam Rimmel -renew & lif a som celkom spokojná. Nie je to úplne super ale zatiaľ najlepší make-up čo som mala a kt. mi ako tak vyhovuje :-)

we.ron.

ja mam rovnaky problem so suchou pletou preto pouzivam tekute kremy na ozivenie pokozky momentalne pouzivam rimmel-renew lift a neviem si ho vynachvalit..odporucam:)odkedy pouzivam tejto make up,nerobia s ami vyrazky na tvari ako predtym:)a taktiez je dobre si kazdy vecer urobil zabal zo supiek jablk,ktory omladi plet a vsetka stava sa dostane do porov vasej pokozky:))omladnete a budete sa citit skvele:)

nikto owen

ahoj..ja mam velmi suchu plet (supiny a svrbi ma plet), teraz je na tom az tak zle, ze zajtra idem na kozne, lebo uz sa mi robi ekzem (ale to je o inom ;))...ja som aj skusala bazu pod make up, konkretne SATIN MAKE-UP BASE od Dermacolu a straaasne mi to vysusilo tvar, pricom mi to bolo odporucene. vyksusala som vela make upov a nakoniec som zostala pri rimmel recover, tam mi aj sedi odtien, lebo som aj velmi svetly typ, naozaj ten vobec nevysusa, a ani od alverde, ale ten kremovy make up (len ten tak pekne nevyzera na pleti), co odporucaju baby som neskusala.

dion

Skus od alverde tekuty makeup liquid picnica.ciao.com
je sice anti aging ale posoby len opticky na vrasky. Je prijemne kremovy hydratuje , neskodi lebo je to prirodna kozmetika a vonia citrusovo. Moja sucha plet je s nim spokojna.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make up sucha plet - Fórum - ZDRAVIE.sk