COLOR SHAMPOO Palette

Príspevok v téme: COLOR SHAMPOO Palette
levicaaaaa

Kočky, máte skúsenosti s týmto prípravkom, konkrétne odtieň - 308 zlatoplavý???

Hlavne ma zaujíma, či vlasy nevyzerajú po zafarbení týmto šampónom ako bábika Barbie, nechcem žiadne biele hnusné drôty na hlave. A tiež by ma zaujímalo, že po vymytí farby, či vlasy ostanú v pôvodnej farbe alebo stmavnú ako sa to stáva pri farbách

ďakujem za každú skúsenosť... :))

majusiiiiik

tak podla mna ti to chyti, ak mas svetle vlasy, ze to nechces o vela zosvetlit, ale iba mierne....najlepsie by bolo, keby sa ti ozval niekto, kto mal svetle odtiene, aby si vedela ako to chyta

majusiiiiik

ahoj....ja s tymto odtienom skusenosti nemam....ja som yvskusala len vsetky hnede odtiene...o tych mozem povedat asi tolko, ze ci to bola svetlohneda alebo cokolada, vzdy to chytilo najprv velmi tmavohnedo, takmer az docierna....postupom casu to vybledalo na hnedu....po prvom farbeni to vybledalo tak, ako keby take flaky, nebolo to moc viditelne, ale musela som druhykrat potom farbit, az po druhom raze sa to zacalo rovnomerne vymyvat, ze nebolo vidiet tak velke rozdiely...o svetlych odtienoch viem len to, ze nejaky blond sampon(nepamatam si odtien presne) si sla davat kamaratka na jej hnede vlasy a vobec jej nechytil...akej farby mas vlasy svoje teraz?