Tretia svetová?

lost

0vecka - viac moci, presne :)
a prave preto znicia 90% sveta, len aby mali nove uzemie :)

ale nech si radsej kupia karibik :D

0vecka

2 lost myslim ze takto to nefunguje :) ten kto ma v rukach moc nieje znudeny typek co nevie co so sebou ale su tu ine veci ako peniaze alebo ese viac moci a proste ti typci to nespravia ak sa im to nebude hodit...

lost

Len aby nevypukla na zaklade tych predpovedi, ved ten co ma prst na tlacitku si povie "ach, ved kazdy to caka tak uz to zacnem" :D

katalinka

žijem pre lepšie zajtrajšky :-D
možné je všetko, dôležité je učiť deti k ľudskosti, naučiť ich chápať a poznať minulosť...je toho veľa čo by sa dalo k tomuto príspevku napísať
zo srdca si prajem aby to bola len poplašná správa...

Denz

hmm....len sranda,ze aj Nostradamus a vela inych predpovedalo priblizny rok 2010-2012.
Je to zaujimave........
Neviem ci je to dobre alebo zle,ze si nedokazeme predstavit vojnu......a pritom nedavno bola tak blizko nas...Juhoslavia.

leerka

venice vyckaj do novembra a nechaj sa prekvapit ..a ak to tak nebude mozes podat trestne oznamenie za sirenie zlych info ..v amerike by si z toho vysudila pekny balik :-D

lost

Venice - noviny nemaju o com pisat, a takto si veeeelmi lahko nahrabu citatelov.

Len tak mimochodom, 21.12.2012 sa malo udajne udiat uz v 2003, len sa to zahadne posunulo :)

To iste aj s 3. svetovou, kazdy ju tipuje tak na 2-3 roky dopredu najviac, alenikdy im to nevyjde :D

Aj keby to bola pravda, a eventualne nieco vypukne, tazko v tom zabranime, uz som zacal kopat kryt atomovy, tak este mam volne miesto ak chces :P