Postup pri vybere krčnych mandli?

Príspevok v téme: Postup pri vybere krčnych mandli?
Petronela:-)

Ešte nikdy som nebola v nemocnici, tak neviem presne ako to tam funguje. Potrebujem vedieť že ak mi da moja ORL lekarka odporučanku na vyber krčnych mandlí, tak s tou odporučankou sa musim objednať zase na vyšetrenie v tej nemocnici kam pôjdem? Napr v ružinove je ORL oddelenie na 4 poschodi a na tom oddeleni maju nejaku ambulanciu kde chodia pacienti s odporučankami? Tam mi spravia znova vyšetenie a potom sa môže stať, že mi oni tie mandle nebudu chcieť z nejakeho dovodu vybrať?
Ďakujem za odpovede

Petronela:-)

V prijimacej kancelarii mi povedia že mam isť do šatne? Možno zabudnu a ja pôjdem oblečena hore :-)))
Tam su take hrozostrašne vyťahy da sa isť aj po schodoch?

Petronela:-)

Nemam termin ale čoskoro bude, lebo moja obvodna povedala, že by bolo dobre vybrať mandle, mam s nimi problemy... tak v najbližšej dobe idem k ORL... no tak zistujem informacie dopredu

barbinka

Petronela: ale však ty ešte nemám ani termín, čo sa tak toho bojíš? Neboj sa v šatni si dáš papuče, pyžamo, župan, tašku si vezmeš so sebou na izbu a topánky a vetrovka zostane v tejto šatni. A neboj sa, má to tam pod palcom jedna tetuška :-)

Petronela:-)

Prepačte za tie všetky otazky ale som rada ak viem čo ma čaka. Do tej šatne ma pošlu z prijimacej kancelarie? Alebo? Lebo ja akože neviem že tam mam do tej šatne hneď ist ak mi to niekto tam nepovie :-)

Petronela:-)

No hej potom mi to nevadi ak pôjdem napr do bufetu ak už budem "ubytovna" Vieš len hneď pyžamo v tej šatni uplne inde, to tam maju divno zariadene. Prečo tu šatnu nemaju aspon na tom oddeleni? Žeby som prišla na odelenie s papierom s prijimačky a oni by am poslali do šatne to by bolo ine :-) A tašku s vecami si si mohla zobrať so sebou? V tej šatni je niekto kto to tam riadi? Aby mi niekto nezobral veci. Aj prezuť si sa hneď asi musela však?

barbinka

no áno, všetci tam tak chodia. Prvýkrát som bola na nejakej operácii, tak mi prišlo tiež divné, ale potom v pohode som sa premávala stále po nemocnici.

Petronela:-)

No a som z toho debil :-) Šak ja to najdem. A Barbinka ty si išla v pyžame z tej šatne na prizemi potom na 4 poschodie? Je to naozaj tak? Ja sa hambim. Že dobrý deň prišla som na vyber mandli... a budem už pyžame :-)