škoský systém - je správny ?

Príspevok v téme: škoský systém - je správny ?
Fratello

Dobrý deň . Chcel by som vedieť Váš názor , hlavne straších a skúsenejších (ale to je vlastne jedno) , aký máte názor na školský systém . Ide mi hlavne o to , že sa učíme veci , ktoré Nám budú v budúsnosti absolutne na nič . OK , základná škola je v pohode keď sa učíme , aby sme aj s toho mali niake základy , ale podla mňa už na strednej by sa malo dať nejak vyberať , ktoré predmety chceme , a ktoré nie , aby sme sa tým čo sa chceme učiť a v budúcnosti využijeme mohli viac venovať , pretože sa musíme učiť veci , ktoré sú Nám často absolutne cudzie , určite týmto smerom ďalej nepôjdeme , no predsa to treba a potom nezostáva času , nálada , síl a ani chuť sa učiť trebars to , čo by Nás bavilo , čiže z toho nie su ani výsledky :o) . Škola by bola v pohode , OK Slovenčina by mala byť povinná , možno matika a cudzí jazyk . Ale načo Nám je už na strednej daný predmet , keď chceme robiť niečo úplne iné ? Nebolo by spravodlivejšie si trebars vybrať anpríklad 5 predmetov a tie sa učiť aktívnejšie ako ich mať milión ?

jajka001_

nikdy nevieš, čo sa ti kedy zíde :)
naštuduj si najma sexuálnu výchovu, ked tu tak čítam aky (ne)maju decká vseobecný prehlad :DD

Fratello

No jasné , všeobecný prehľad , kde sa učíš , ako sa rozmnožujú slimáčika , čo spôsobuje to že sa vykakajú a aký typ mušky sa vyskytuje v Južnej Amerike . Noazaj všeobecný prehľad :-) :o) .

Deee

skutocne, pocas VS som brigadovala v Tescu pri pokladni...nastastie len kratko a dufam, ze bez trvalych nasledkov na dusevnom zdravi :-)