Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

piercing a praca

Príspevok v téme: piercing a praca
kitana

Ahojte,

mam na Vas taku otazku, od decembra pracujem v jednej nemenovanej firme, vsetko je super ale az tento tyzden si moj sef vsimol, ze mam piercing v jazyku, aj ked som ho nikdy nevyberala a ani neskryvala pred nim, aj na pohovore som ho mala...skratka ja to uz ani nevnimam. No odkedy to zistil,zmenil ku mne spravanie, myslite si, ze by mi ho mohol nejako zakazat alebo obmedzovat ma v tomto mojom rozhodnuti?

biopich

napr u nas v poistovnictve bankovnictve a podobne clovek piercing po tvari mat nemoze a vadia dokonca aj tetovania ked su viditelne ... netreba sa rehotat na plne usta v praci a tazko si to clovek vsimne...

datelinka

závisí od toho, akú pozíciu zastávaš. ak si v styku s klientami, môže mať pocit, že piercing znižuje tvoju dôveryhodnosť.

darika

nemal by ti ani zakazat,ani ta obmedzovat kvoli tomu.Ale...moze ti to dat pocitit.
Ja by som navrhla ist za nim a sa ho na to opytat.Povedz mu,ze ta to mrzi,ak na teba zmenil nazor kvoli tomu,ze ci mu to naozaj tak vadi,aj ked to nevidno.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

piercing a praca - Fórum - ZDRAVIE.sk