náplaste ti - ji

peky19

Chcela by som si vyskúšať náplaste
ti - ji, ale neviem, či to vôbec pomôže.
Mohli by ste mi poradiť, prosím?
Ďakujem.

adino

no jasne, ked necvicis a preziaras sa tak ti nepomozu ziadne zazracne naplaste. Tie pomahaju len urychlit schudnutie

vonkajsiavyziva

No veď práve, že nie každý si to môže dovoliť, ale tak si kúp u niekoho lacnejšiu, ale hlavne prírodnú, skú pozrieť v Oriflame, tí majú k prírode aspoň trochu. A kde študuješ? lebo to by si si tú kozmetiku mohla prísť aspoň vyskúšať, hm?ZADARMO samozrejme.

slnie

Ja tomu rozumiem. Teraz som si spomenula, ze jedna moja kamaratka sa pred dvoma rokmi pokusala schudnut do svadobnych siat tymto sposobom, schudla za dva tyzdne 7 kil... Saty jej nestihli presit, plavali na nej tak, ze si musela vybrat z jedneho dna na druhy z tych, ktore aktualne mali - zostali jej stare skoro az hrozne saty, ktore jedine mali vo velkosti 34 a menej, na svadobnom obrade odpadla, po hostine vracala a tanecky museli zrusit, lebo nevladala ani sediet. Jej muz, ked odhalil pricinu az na svatbe, pretoze ju cele tie dva tyzdne podla dohody nevidel a isiel od nervov vyskocit z koze. Do dvodh tyzdnov po svatbe nabrala 10 kil do velkosti 38 a bola ovela krajsia ako kedykolvek predtym... ale bola to silna kava.

vonkajsiavyziva

No maska stojí 960 Sk + 30 Sk poštoné je na 15 -20 použití, to jest na 5- 6 mesiacov - robí sa len raz týždenne. No a posielam to klientkám na dobierku. Nenútim ťa, každý ako chce, lebo viem, že nie každý je ochotný dať toľko poňazí.

vonkajsiavyziva

Ako ja to mám odskúšané, i keď ja som si dávala na raňajky taký kokteil - tzv vitamínovú bombu, lebo ja si zas nedávam až tak na tie všetky látky pozor a bola som v pohode a dokonca som vydržala biť aj dlhšie hore a tie 2dcl pred jedlom urobia zázraky. S priateľom sa so zdravou výživou a pleťou zaoberáme už nejakú tú dobu a všetky tie veci, čo sem píšem mám v prvom rade od doktorov. Nemôžem sem predsa napísať niečo, čo neviem. A k tým ženám - to by si sa čudovala, akurát že vydržia tak týždeň a potom nasleduje prežieračka a telo si ukladá všetko čo môže, lebo sa bojí, že príde to kruté obdobie nejedenia zas.

slnie

Ano, to je pravda, davam si pozor na vitaminy a podobne. Ja som nikdy nepochopila NEZER az tak doslova... Preto mi to ani nezislo na um. Ved to sa neda vydrzat, zit... Hm. To si neviem predstavit. Pit, ako si povedala, pohar vody pred kazdym jedlom je vazne dobra vec, polovicne taniere a kila idu dole same.