Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zamyslenie sa

Príspevok v téme: Zamyslenie sa
mohamed

dŇA 06.03.2006SOM V SKORÝCH RANNÝCH HODINÁCH BOL POSTIHNUTÝ MOZGOVOU PRÍHODOU NÁSLEDKOM TOHO MI OCHRNULA ĽAVÁ POLOVICA TELA A VEĽMI POMA LÝM TEMPOM ROBÍM POKROKY dnes denne pojedám 25 tabletiek a zamýšľam sa nad skutočnosťou,že ani jednému lekárovi nenapadlo buď obmedziť a vypustiť poberanie niektorých tabliet po prepustení z nemocnice ma postihol epilepticky záchvat,potom dna pľúcny lekár mi diagnostikoval asthmu bronchiále a stredne ťažký stupeň obštrukčnej choroby pľúc pred mesiacom mi diagnostikovali cukrovku a 25februára idem na kontrolné vyšetrenie kde mi možno lekár predpíše ďalšie tablety chcem sa iba opýtať odborníkov či náhodou 25 tabliet denne nenabúrava a neoslabuje organizmus respektíve neničí určitou silou a či postupne nenazbieram ďalších niekoľko chorbných diagnóz až kým nakonie cskončím na stole v márnici už bez života preto som sa nad sebou zamyslel a neviem či by sa v tomto prípade nemali zamyslieť aj lekári ,ktorí sa snažia mi pomocť vrátiť sa medzi zdravých ľudía či manáhodou ten stupeň chémie,ktorú denne pojedám neubíja namiesto úspešnosti liečby ďakujem za prečítanie mojho zamyslenia a tiež sa malého zamyslenia nad jeho obsahom prosím aby mi nikto dobrosrdečne s humorom sebe vlastným neodpovedal iba ak lekár-odborník ďakujem!!!!!

datelinka

mohamed, ja ti dobrosrdečne a bez humoru poradím, keďže toto je fórum pre laikov, skús svoje zamyslenie skopírovať a adresovať do jednej z aktívnych poradní tu na zdraví - Informácie o liekoch. pripájam link
www.zdravie.sk
prajem veľa zdravia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zamyslenie sa - Fórum - ZDRAVIE.sk