som strasne chudy

Príspevok v téme: som strasne chudy
lumpy

ludia prosim was .. potrebujem surne poradit .. mam 179 cm a len 55kg .. neexistuje sposob , akym by som mohol pribrat ? mozem jest kolko chcem .. ale asi mam priliz rychly metabolizmus alebo co:(... nechcem zrat ziadne sproste tabletky ..

mozte mi prosim poradit nejaky sposob akoby som co najrychlejsie pribral aspon 5-6 kíl ? a hlavne nech to neni finančne náročne :D

ďakujem

Ivka 1

Zalezi od veku. Moj syn ked mal 1ý - 19 rokov,bol tiez chudy a velmi chcel pribrat.
Dnes ma 24 a zacal mat opacny problem.Musi si davat pozor na vahu. Takze ak ste vo vekovej kategorii do 21 rokov a nemate ine zdravotne tazkosti. netrapte sa . Casom sa to obrati naopak. Niekedy je to aj gentickeho povodu a mozno vas ocko bol tiez chudy vo vasom veku. Da sa vsak pomoct prirodnymi produktami tak, aby nepribudala tukova hmota ale svalova. Samozrejme malo by to byt spojene aj s fyzickou aktivitou.

Ivka 1

Zalezi od veku. Moj syn ked mal 1ý - 19 rokov,bol tiez chudy a velmi chcel pribrat.
Dnes ma 24 a zacal mat opacny problem.Musi si davat pozor na vahu. Takze ak ste vo vekovej kategorii do 21 rokov a nemate ine zdravotne tazkosti. netrapte sa . Casom sa to obrati naopak. Niekedy je to aj gentickeho povodu a mozno vas ocko bol tiez chudy vo vasom veku. Da sa vsak pomoct prirodnymi produktami tak, aby nepribudala tukova hmota ale svalova. Samozrejme malo by to byt spojene aj s fyzickou aktivitou.

mariaaa

...presne tak,treba zistit ci nemas problem zo st.zlazou...alebo nejake ine problei..traviace napr.alebo ci nie si alergicky na lepok,laktozu,kazein...
a mas zle vstrebavanie...
skus si kupit B-KOMPLEX FORTE /z lekarne/ to je dolezite na travenie,stress atd./mne osobne to pomaha/

beskyd

:) naco mu vsetci pisete o pivovarskych kvasniciach ktore podporuju chut do jedla ked hovori ze moze zrat kolko chce a nepribera?:) ja mam napriklad podobny problem, len tie proiporcie su 185/66-67, tiez by som mal radsej o 15 kg viac.
.
chlape, zisti si ci nemas nejake trable so stitnou zlazou.. aj ked sice ja som sa tiez liecil na stitnu zlazu ale uz som nepribral lebo sa na to zrjeme prislo neskoro. dalsia vec je posilka... ked budes systematicky cielavedome cvicit, naberies hmotu a bude to aj celkom dobre vyzerat aj zosilnies. ja som cvicil 4 roky nepretrzite a dotiahol som to z uplneho sparatka na 80 kil. nevyhoda je v tom ze ked prestanes, zrejme zase klesnes s tou vahou aj ked nie uplne na ten pociatocny startovaci bod. no a k tomu nezabudaj na stravu.. maso, cestoviny, tvarohy... hmm.. takze v istom zmysle to ide aj do penazi tak by som skusil toho endokrinologa na tvojom mieste a vyzobral nejake lieky:)

Hlava_X

Poradím, čo je známe, že niektorí chalani priberajú až po ukončení puberty, to je niekedy aj po 23. roku života, každý doktor na to povie, že to nevie vyliečiť, zbytočne sa niečím napchávať ako lieky alebo kvasnice, čo ani nefunguje, treba jesť tak normálne a byť spokojný s tým, že ťa netrápi nadváha :) Lekár ti povie, že ak si zdravý a nič ti nie je, tak potom si v poriadku :) Osobná skúsenosť

jeremy005

Zdravím vás píšem sem pretože bi som vám rád poradil ako pribrat vidím že v tejto debate je t už spomenuté jedná sa o pivovarské kvasnice ktoré sa dajú zakúpit v lekárny niesu drahé a su bez predpisu sú úplne nsškodné,sám som mal problém pribrat mal somt ensití problém ako vi ale píšem sem preto abi som vám pomohol ako nato ako skutočne probrat mám vlastný stravocací program a viem vám poradit s určitímy vecami kludne mi napíšte a ja vám rád poradím..

aluska

kup si pangamin-su to obycajne pivovarske kvasnice v tabletkach, cize je to prirodne..je to vlastne komplex vitaminov B a dost to podporuje chut do jedla..mojmu bratrancovi to strasne pomohlo, tiez bol ako sparatko, teraz ma takych dobrych 85 kil