Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neznasam nechty

Príspevok v téme: neznasam nechty
modra234

dobry den. mam taky zvlastny problem. neznesiem nechty. o dlhych ani nehovorim. ani kratke, najradsej by som ich vytrhala. robila som to tak pocas strednej a vysokej skoly a vyzeralo to velmi zle. na nohach to nebol problem. nechty som jednoducho nemala a na rukach som ich len poriadne zostrihala alebo obhryzla. viem ze "nechty treba" ale neviem co je za tym, ze neznesiem ani pol milimetrove nechty, kazdy den ich zkratim tak az pokial ma nebolia. nie je to normalne, to mi je jasne. poculi ste o niecom takom? da sa tym nieco robit?

- mira

Končeky prstov ťa svrbia, máš ich začervenalé, zaguľatené a mierne spuchnuté. Tento stav je spôsobený nadbytkom jednoduchých cukrov, ovocia, aromatických a povzbudzujúcich látok. Jeho ďalším dôsledkom je nedostatok B vitamínov, ktorý zapríčiňuje extrémnu nervozitu a nedostatok minerálov.
Vyraď sladkosti.
Ak nebudeš veľa soliť, nebude ťa priťahovať ku sladkému, držím ti palce.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.