dychanie bruchom

Shashala

u mna je to taktiez normalne...nevidim v tom problem a so svojim malym bruskom si nelam hlavu napriklad ja ho mam dost vacsie a vymenila by som ho za tvoje a vobec by som sa nad tym aku mam postavu nezamyslala. Ale ked ti tak velmi vadi skus nejake bruse cviky

ali

je to uplne normalne, dokonca je okrem hrudnikoveho a brusneho dychania este jeden sposob, nejak klucne kosti, ale ten neviem ako. na speve ma ucia dychat do brucha - mas sytejsi hlas, lepsie sa spieva, ale zasa ked sa nadychnes do hrudnika, je tam ta kapacita kyslika vacsia ako napisala tish. da sa spojit aj to aj to. nadychnes sa do brucha, a potom este vdychnes do hrudnika. ide o to, ze spomalis dychanie, organizmus, pomaha pri strese. vyskusaj

tish

neviem ci je to nejaky problem. mne je to normalne, na brusnom tanci ucime baby dychat do bruska aby ho vedeli uvolnit.ale skus dychove cvicenia tak aby si si uvedomovala ci dychas do hrudnika alebo do bruska. aj ked myslim, ze dychanim do hrudnika viac roztahujes pluca a tym by sa ti mala zvacsit aj kapacita pluc. ale nie som v tom odbornik.