Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

parefmy-testery

aluska

podla mna je lacnejsi preto, lebo povodne to malo ist do obchodu pre zakaznikov (neviem mozno to dostavaju zadarmo k objednavkam) a kedze v internetovom obchode testery nepouzivaju a nepotrebuju, tak samozrejme ze na nich chcu zarobit
a ta cena je urcite aj tym balenim a tym stuplikom, predsa len nie je ten balicek kompletny

chodidlo

tester je sice lacnejsi ale ma viac vonnych latok, teda vydrzi dlhsie a vonia intenzivnejsie... predava sa bez stuplikov a v obycajnych krabickach..

a prečo je lacnejsi? neviem.. asi preto, lebo sa ich neviedia inak zbavit a zadara ti dnes uz nikto neda nic, tak radsej predat lacnejsie, ako nepredat vobec :)

ale oplati sa ;) ja ich mam habadej a som velmi spokojna... a pomaly ale isto vsetky baby v mojom okoli na to prechadzaju. :)

aluska

no je to pre mna, takze vobec mi to nevadi, hlavne ze budem mat vonu ktoru chcem uz dost dlho...a diky za prispevok

jamimili

aluska ja som objednal aj na vianoce od tal a mozem povedt ze super --ono sa niekedy lisi tester obalom takze ak je to ako dar lepsie objednat parfem ak pre teba a nezaleiz ti na krabicke tak tester.papa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

parefmy-testery - Fórum - ZDRAVIE.sk