Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dalacin T - skúsenosti

Príspevok v téme: Dalacin T - skúsenosti
nikdo

ahojte...potrebovala by som poradit, pretoze kozny mi predpisal dalacin T na moje vyrazky na brade (mam 23rokov ) a povedal, ze to mozem pouzit kludne na celu tvar 2x denne. lenze uz 2 mesiace ziadna lekaren nedostala tuto emulziu a da sa zohnat iba roztok, ktory uz mam. a problem je v tom, ze mam velmi suchu plet a teraz neviem ci ho mam pouzivat na celu tvar alebo nie a ci vobec. alebo mam najskor tvar nakremovat a potom aplikovat ten roztok a potom dat make up? je ATB to asi nemozem ist do solarka, alebo ked bude slniecko na horach, trosku poslnit...prosim poradte. dakujeemm

mima33

ZDRAVIIM..POTREBOVALA BY SOM PORADIT,VCERA MI TRHALA ZUBARKA ZUB A HNED MI PREDPISALA AJ ANTIBIOTYKUM DALACIN300mg MAM ICH UZIVAT KAZDYCH OSEM HODIN,VONKU SU A MAJU BYT NESKUTOCNE HORUCAVY,CI MI NEVIE NIEKTO PORADIT KED BEREM TIETO ANTIBIOTYKA CI MOZEM IST NA SLNKO..VOPRED VELMI PEKNE DAKUJEM...AAA MOZETE MA INFORMOVAT AJ NA MOJOM MAILI cucu79@azet.sk

Ch

Ja som bral dalacin,ale len tu vodicku a na take drobne vyrazky zabral. Mna osobne nevysusoval. Bral som ho dvakrat denne a nedaval som si krem. Len som sa po nom vzdy tak leskol.. A u nas mali Dalacin hned v prvej lekarni.

anjelik9

a čo ti kazala kupit to mlieko čo vodu? mne dala mlieko lebo som mala suchu tvar a vodičku mi zakazala kupit keby mi ponukali obehala som 4 lekarne v meste nemali to tak som sla spat ku kožnej a bola tam len sestrička povedala že sa to nikde neda zohnat bo maju daky problem s dodavatelom ta mi obvolavala lekarne a v jednem ete mali stare zasoby tak povedala že ma tam posiela aby mi to dali ma na zazvonenie pustili bo mali inventuru =)))

lenkaaaaaaaa

ja som po dalacine mala tak extremne suchu pokozku, celu cervenu ze som ho musela prestat pouzivat. skus si to dat na celu tvar vecer a uvidis ako to zareaguje. pod make up by som to neodporucala a do solarka tiez nie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dalacin T - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk