Pocas milovania ostal vo mne kondom

Príspevok v téme: Pocas milovania ostal vo mne kondom
flakona

S partnerom sa nam stala velmi neprijemna vec,pocas milovania ostal vo mne kondom aj so spermiami.Nevieme ako sa to mohlo stat,antik.neberiem takze teraz mi ostava si da tabletku po.Pocula som ze nerobi dobre,ale zabrani nezelanemu oplodneniu-co ak?Bojim sa jej uzita a jej ucinkov,ale z druhej strany nechceme este dalsie babo.

flakona

ja som ju uz vcera uzila,citala som na nete o nej,no uvidim kedy mi pride menzes,mala by som dostat okolo 28,takze davam tomu + 5 - 5 dni,uvidim.dnes som absolvovala rengen(koli inym zdr.veciem),a ze ci niesom tehotna?pevne verim,ze nie.partner je velmi proti antik. ale ja si ju asi dam predpisat,ako sa budeme milovat,ja si len tak pozor neviem davat, a je to podla mna nezodpovedne a vidis toto s kondomom,ti ze praskne som pocula ale toto,som si hovorila nam sa stat nemoze.a stalo sa.
ja som bojim,po pouziti tejto tabl. co to narobi z telom,isto to nabura vsak to je taka mega-davka hormonu.

maajaa

tiez sa nam s partnerom stasla taka ista nehoda, a tak isto som mala plodne dni. a tiez som proti HA ale v tom obdobi som ani babo nechcela.cize jedine escapelle.no so mnou to narobilo riadne sarapaty.sice som do tyzdna dostala menstruaciu ktora trvala 7 dni a stale taka silna ako prvy den, ale o tyzden na to co som podla skutocnosti mala dostat svoje dni som mala dalsich sedem dni taky ruzovy vytok. a dalsie dva mesiace mi tiez menstruacia chodila ako sa jej chcelo teraz je to uz ok.nelutujem to,ale dufam ze viac to vziat nebudem musiet :)

muette

Mohla by si to aj risknut. Bola by to taka tragedia, keby si aj nahodou otehotnela? Ved ak s partnerom chcete este dieta, tak skor ci neskor, ked sa uz stane ...

flakona

denz-ked su to podla teba sprostosti tak co citas ???? a vobec odpovedas ?????

lola-dik toto som chcela vediet,uz mi tu stoji hodinku tak idem si ju dat escapelle,len s partnerom sme boli proti antikoncepcii,a teraz toto?no co uz,sa stalo.
Citala som rozne ucinky tak ma to vylakalo.

laloa556

ja som tiež raz musela použiť tabletu po a vôbec mi z nej nebolo zle, dostala som vlastne z toho krámy a bolo všetko v poriadku.. určite ju uži ak si si nie istá a to čím skôr.. lebo čím skôr ju užiješ, tým lepšie, tým je účinnejšia ;)

flakona

bojim,bojim-ale pozeram na tabletu a asi bude istejsie ju uzit,kedze som bola v tychto dnoch ovulacii.no takato smola,nechapem ako sa to mohlo stat.Dufam ze ta tabletka mi nejeku velku sarapatu nenarobi.