Farba na vlasy

Príspevok v téme: Farba na vlasy
dzufinka

ahojte... vedela by mi niektora poradit? mam na vlasoch viacnasobny blond melir, spodky uz uplne blond, pomaly odrasta ale ja by som sa chcela vratit ku svojej povodnej farbe, ktora je taka ta klasicka svetlo hneda popolava farba. mam vsak problem zohnat akukolvek popolavu farbu na vlasy a s ostatnymi odtienmi mam skusenost, ze bud chytia do rysava alebo ovela tmavsie ako maju... neviete niekto o nejakej dostupnej svetlo hnedej popolavej, prip. tmavo plavej popolavej farbe, ktora skutocne chyti tak ako ma???? :((( dakujeeeeeem

jeanny

no to mas pravdu..ja som mala uz snad vsetky popolave odtiene, a to najme od kadernicok a vzdy ked sa vymyvali boli oranzove, teraz mam tmavu a tiez ma odlesky do cervena a to bola povodne cisto cierna. rada by som si to nehala odrast ale bez toho cierneho otiena lezne vsetky farby ked sa vymyju casom ostane prave len ten odlesk :(
nepoznate nieco na neutralizaciu tej cervenej? niekde sm citala ze sa vraj dava nato nejaka zelena farba alebo co to bolo, kazdopane nikde som nic take nevidela

gloss

dzufinka - ja ked som minulý rok prechádzala z blond vlasov na moju tmavohnedú tak som si dávala na vlasy Casting gloss najprv blond, ked sa vymyla potom ladová dúhová neviem už presne čísla a to boli presne také svetlučko hnedé odtiene a pekne mi zjednotily farbu vlasov a samozrejme ja som išla potom postupne do tmavších odtieňov nakoľko mám tmavohnedé vlasy ale tebe by som zrejme radila ten blond alebo ladovú duhovú zo začiatku to budeš mať tmavé ale po 2-3 umytiach to bude pekná prirodzená svetlá hnedá farba. Kukni sa na ne v drogérke :)

lllllll

no tak tot dosiahnut pripada nemozne aj mne, vsetky hnede su do cervena, tiez by som dala za radu neviemco. a skusala si loreal excellence 4 alebo 5 na krabicke vyzeraju tak nu ale....ja som zase do rysava teraz uplne cerstvo, predtym som mala klasiku palette neviem ci to bola svetlo alebo stredne hneda chytila temer na cierno ale potom sa postupne vymyvala do zeeer tmavohneda ale aspon nebola cervena rysava a neviem aka tak si ju mozno hodim teraz na tuto skusila som totiz tmavo popolavu reku nazov popolava a je hned pred tymto odtienom ktory chytil do cierna tak snad a houby odleskycervene miestami az bordove!!!!

dzufinka

dakujem chodidlo :) mas pravdu, lenze problem je, ze kadernicky vacsinnou s oblubou davaju odtienie, ktore pri korienkoch chytia do rysava... :(((

chodidlo

chod ku kadernikovi a neexperimentuj....

niekto ti tu zo srandy poradi blbost, ty to capnes na vlasy a ošedivies prinajlepsom :)