Porod v Irsku

darika

mozes poziadat sama.Epidural je tu zdarma,staci povedat.Len neviem,ci to netreba povedat trosku skor ako tesne pred porodom.

marcia

lisiak111:
Tak hovorite ze v rotunde je to v pohode,lebo aj ja som tam zaregistrovana.som v tretom mesiaci a uz teraz sa bojim ako to vsetko zvladnem,hlavne ten porod tu v irsku..myslite ze o epiduralku mozem poziadat aj sama od seba??ked uz nebudem vediet zvladnut bolesti??dufam ze moj priatel sa tiez podujme byt so mnou pri porode:))

darika

nie je doktor,ktory rodi,ale porodna baba,zena nemusi byt oholena,ale nemaju radi,ked pride zavcasu.vsetky bolesti si musi odtrpiet doma.Presne,ako bolo spomenute,epidural je zdarma a cisarsky nie je problem,ale...preco si nechat rezat kozu a byt zjazvena,ked to moze ist cez epidural.
Ja moc irskemu zdravotnictvu neverim,po vlastnych skusenostiach,ale ja som na dedine,takze...cim vacsie mesto,tym skusenejsi lekar.
vela stastia

lisiak111

Dorby den
Moja manzelka rodila v Rotunda Hospital a boli sme vlemi spokojny. Myslim ze ten cisarsky je zdarma len ak je to nevyhnutne inak je to spolatnene.
Ale epiduralka je zadarmo(a je to lekar ktory sa venuje len tomu).
A asi najlepsie ze partner moze byt s manzelkou celu dobu a nexcu za to nic, este aj obcerstvenie som dostal :)
ps: vela ststie