make-up

levicaaaaa

curly, tak si nespôsobuj problémy hentakýmto make upom ak máš bezproblémovú pleť. radšej tónovacie krémy. na čo ti bude make up ?

curly

nuž a tak dnes som bola vymeniť a v pohode vymenili :) tak ja nepotrebujem neviem aký make-up čo super kryje, bo ja mám bezproblémovú pleť, len som chcela trošku farbu zjednotiť :)

levicaaaaa

no napríklad tie laky, tie nie sú zlé. dosť dlho vydržia , čo som bola aj ja prekvapená...

riasenku som mala asi dva krát, aj to vtedy, keď som mala poloprázdu peňaženku a riasenku žiadnu :D ale mne sa moc tie ich špirály nepáčia...

levicaaaaa

meggy, a že zrovna ten avon a oriflame ťa teraz napadol :D ja myslím, že tak ako aj miss sporty, essense (či ako sa to volá), a tak podobne :D

curly

a tak som dostala od brácha na vianoce riasenku od nich, a náhodou som s ňou spokojná, taký pekný kukuč mám :) a vraj aj laky sú od nich dobré...nuž uvidíme čo z tým make-upom :D

curly

a tak keby som tam šla zajtra, šak za deň by som logicky z neho veľa neminule, a nieto ete keď mi odtieň nepasuje ....a je to až také hrozné s tými makeupmi od s-he ? bo ja som počula ževraj to je celkom fain, a niesú ani také drahé, čo sa mi natom páči ....