Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviete,co mam s OČKOM ? :)

Príspevok v téme: Neviete,co mam s OČKOM ? :)
monimoni

Ahojte, popisem vam moje zvlastne pocity v oku

uz 2 tyzdne mi sklbkalo pravym vieckom, tak som zacala brat vitaminy, zlepsilo sa to,a le este obcas...

- mam taky zvlastny pocit, ako keby mi to viecko castejsie klipkalo a bolo take tazsie, napatejsie, obcas mam dojem, ze sa mi tak zahmlie na stotinu pred tym okom

- inak okuliare nenosim, vidim super, aj na dialku aj na citanie, mylsm, ze so zrakom ako takym problem ni eje

- chcel aosm ist k doktorke, ale prave neordinovala a ani som nevedela, ako to popisat, co mi je... prosze mam zrazu iny pocit v oku, nez pred tym

o co by mohlo ist? len nejaka unava? prievam? alebo co?

dakujem

squirrel

tiky a podobné prejavy sú nervového pôvodu, si možno v stresovom období, preto to začalo. daj si magnézium, prípadne magne B6 a bude dobre.
na očné vyšetrenie potrebuješ výmenný lístok. praktický lekár by ti však po popise ťažkostí mal odporučiť skôr neurologické vyšetrenie ako očné. ale nie je to nič vážne.

monimoni

modraliska: dakujem...vies, ja som nikdy s ocami nemala nic, preto neviem, co sa deje a co mam robit,a ocny tlak to je co? ako to vznika, preco?najdem na googli...dakujem

modraliska

Najskôr to nič vážne nebude, možno zvýšený tlak v tom oku. Choď na očné, nech ti zmeria tlak, pozrie pozadie a uvidíš.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.