Obavy z možneho tehotenstva

Príspevok v téme: Obavy z možneho tehotenstva
cicka100

ahojky! mam taky problem že už vyše týždna mi meška menštr., a mám obavy z možneho tehotenstva totiž mala som nechráneny sex v decembri a teraz nemám žiadny možne príznaky tehotenstva len menšie bolesti alebo krče v podbrušku a okrem toho nič...tak neviem...chystam sa kupit si test ale bojim sa vysledku!pravdepodobne by som mala byt 4 tyzdni alebo tak nejak tak neviem ake príznaky sú už vtedy tak poradte prosim ... diiky za príspevky :)

jakatu

a isabella - hej, mali by sme si tu radit.. ale cloveku, ktory by "poradil" zenam, ktore nemozu otehotniet a velmi chcu, nech sa daju liecit, takemu cloveku nemam ani trošku chut radiť.. je to bezohladna, sebecka.... dievčinka.

napisala, ze to uz vobec nie je jej problem, ze nemoze niekto otehotniet...
nuz.. rovnako to uz ani nie je nas problem, ze je nezodpovedna a sexuje bez ochrany.. tak čo čaka...? ze tu zeny napisu - jaj chudiatko, hadam ti neusla spermijka a neoplodnila ti vajicko.... neboj sa, nie si tehotna, vsetko bude dobre, sexuj kolko chces bez gumy... nic ti nehrozi...

jakatu

ked sa necitis mat dieta, nesexus bez ochrany...pretoze to je nezodpovednost!
co je na tom nepochopitelne? uraza ta pravda... to kazdeho nezodpovedneho cloveka..

a mas menštruaciu? aj tak by som si ten test spravila.. sesternica dostavala pravidelny menzes do 3tieho mesiaca tehotenstva a sudeda do druheho mesiaca... takze, drzim palce a dufam, ze naozaj nie si tehotna.. pretoze to dietatko by si nezasluzilo matku, ktora ho neplanuje a netesi sa nan...

prajem ti, aby si mala babo, ked to budes naozaj chciet a prajem ti, aby si nemala problemy potom s otehotnenim, pretoze sa vravi, a aj je to tak, ze ked niečo najviac clovek chce, nepride to..... neprajem ti to...
aj ked si napisala tak egoisticky a povysenecky to tvoje "prianie" zenam, ktore maju problem s otehotnenim... aby sa ti to raz nevratilo....

willywonkaa

Uplne suhlasim s jakatu...a slečna, gratulujem k menš. nabudúce si dávaj ale väčší pozor, príliš časté stresovanie neprospieva zdraviu;-)

cicka100

mimochodom už mi nemusite pisat totiž dostala som menstr. huraaaaaaaaaaaaaa :)to preto tie krce :) pápááá držim palce tým čo chcu otehotnieť :)

cicka100

Nie som žiadna nezodpovedná pubertiačka len tak MIMOCHODOM len sa necitim na to aby som mala dieťa...a ked niekto neviem otehotniet tak to už vonkoncom nie je moj problem...nech sa liečia... a dakujem aspon "Isabelle" za to čo napisala :))

aluska

jakatu uplne suhlasim
lepsie investovat do kondomov, nie su az take drahe ako potom nicit svoje telo potratom len kvoli tomu, ze si nezodpovedna
ja sice deti nemam zatial, ani ich teraz neplanujem, ale toto je vrchol uz co sa pise na tomto fore
za kazde pichnutie v bruchu uz je kazda tehotna a pod
moje mali ste nad tym rozmyslat ked ste sexovali, nie teraz...my vam nemame ako pomoct, pomozte si sami

isabella

jakatu, to mas tak, ja by som si aj zelala, ani sa nechranime a nemam... a taketo baby jeden krat zabudnu ochranu a uz su v tom, ale takato spravodlivost je vo svete bezna, kazdy ma len to co vlastne ani nechce, ale polemyzovat tu nemusime, mali by sme skor radit...

jakatu

ked nechcem dieta, nebudem mat nechraneny sex !!!!!!!!!!

co by dali ine zeny, páry za to mať babo a nemozu! je mi do plaču, ked čitam - POMOC, asi som tehotna!
POMOC! bojim sa, ze som otehotnela!

nezodpovedne pubertacky!

isabella

priznaky nemusis mat skoro ziadne ale, bezne uz sa zeny zacinaju citit nejak divne, alebo maju mierne nevolnosti, lenze to je velmi individualne, ak ti meska uz tak dlho, tak je najbezpecnejsie urobit si test a podla toho sa potom riadit